• change.org

10 saat neyim var ki dinleyen müziksever

#sagopavecezabarışsın

ölümün olduğu bir dünyada artık olması gerekendir.

ne yapılması gerek bilmiyorum ama ilk kıvılcımı attım.

özledik lan. neyim var ki?

edit: he kardeş spotify’da gördüm google’a yazıp küs olduklarını öğrendim. 2000 doğumluyum. sen de albert einstein olmalısın.

edit: anladık çok şey yaşanmış. aksini iddia etmiyorum zaten. olanların bir kenara konulup artık birlikte görmemiz gerektiği için açtım bu başlığı. sikik trap müziğini ezmesi için veya rap müziğine yeni katlılar yapmalarını istiyorum demedim zaten. ayrı ayrı iki başarılı insanın kırgınlıklarını unutmasını ve müzikseverlere birlikte olduklarını göstermelerini diliyorum dedim. bunu hak ediyoruz.

edit: keşke bu bir ön hazırlık veya barışacakları için reklam kampanyası olsa. ama değil.
  • kitleleri birleştirecek,dargınları barıştıracak, türkçe rape kan verecek ve en önemlisi ülkedeki gergin ortamı bir nebze olsun rahatlamak için olması gereken barışmadır.desteklenmelidir.
    (bkz: neyim var ki)
    #sagocezapeace
  • insanlar bayılır ne olduğunu bilmeden aman ne olacak canım barışın demeye çok vardır etrafta evet senin için bir şey olmayacaktır ve işine gelecektir ama o insanlar kırgınlık biterse barışacaktır
  • olmaz o iş, keşke olsa...

ceza, yıllar sonra boşayacağı karısının eteğinin ardından koşup rap camiasını bölen ve o günlerden bu yana camia içinde olan herkesin kavgalarının temelini yaşatan sago'yu affetmez.

bütün bokluk kolera denen beceriksizin fitne fesatıyla başladı evet ama sago buna yıllar boyu çanak tuttu.

ceza efsane oldu, sago efsane 2 albüm çıkaran bitik adam oldu. barışsalar bu saatten sonra sago'ya yarar.
    bi dine sardı, bi cemaate bulaştı, en son ateist olmuş... rüzgar nereye esiyorsa kafasını o yöne çeviren bir adam var karşımızda. bunu kim, niye affetsin.

edit: al işte. sagonun fan kitlesi de bu ergenler...

adamın annesi kanser, ölümle pençeleşirken elbette ki para ihtiyacı var ve elbette ki gelen teklifi değerlendirecek! ceza gitti fuat ile bir reklamda oynadı. sonra kolera denen ka..... dın ne yaptı? bunları dedi
    kolera'nın fitnesi

bütün camia ceza'nın bunu neden yaptığını biliyordu.
    bunun ardından sago'dan ne tepki geldi, ne özür geldi. üstüne gitti yolları ayırma kararını da kendi aldı zaten...

affederse de zaten bu saatten sonra ceza'nın büyüklüğü, sago'nun ne bok yediğini kabul edişidir bu olay. ötesi değil.

sago ılımlıymış artık. ılımlı tabi. karısı olacak karı sömürdü sömürdü gitti...
    sago büyük ceza diyenlere de cevap olsun: karısının peşinde camiayı bölen adam büyük değil olsa olsa amsalaklığından gözü dönmüş zayıf karakterlidir. geçin o işleri abicim geçin...
  • sagopa ve ceza: tamam
  • evdeki pop albümlerini yakarak desteklediğim kampanyadır.
  • bir neslin hayaliydi, unutulmuştu. şimdi yeniden hortlatılan temenni.

auto tune ve mumble rap bu kadar mı bıktırdı sayın dinleyiciler.
  • umurumda olmayan kampanya.
    ceza affetmez bence.
    ben eskiden sago tarafındaydım.
    ama baktım gördüm kuvvetmira'dan bir kişi bile kalmamış sago'nun yanında. fuchs gibi mülayim bir adam ın bile sago ile arası bozulmuşken sorunun ceza kaynaklı olduğunu düşünmek abes olur.

birbirlerine attıkları o dissler bir hayli kırıcı. iki taraftan da bakıyorum da barışmaları pek mümkün değil.
  • sagopa ve ceza, rap için bir pranga
hesabın var mı? giriş yap