• eskişehir muttalip caddesi'nde bulunan et yemekleriyle meşhur, bolkepçe lokantası'nın bilinen diğer adı ve aynı zamanda sahibinin titri.

(bkz: bol kepçe lokantası/@kiyok)
  • kazim karabekir caddesi uzerinde aski binasini gectikten sonra ikinci saga girip yolu takip ettiginizde 100 metre solda olan saniyorum dunyanin en güzel koftelerini yapan mekan. hemen asagisinda da (yeni sanayi caddesi girisinde) ustunel koftecisi bulunmaktadir ki, bu durum o caddeyi kofteler cenneti haline getirmektedir.
  • köfteler falan her bişey şahane de içinden kolum kadar kıl çıktığını gösterince aynısının (1 adet) yenisiyle değiştirerek durumu telafi ediyorlar. ben daha fazla ihtimam beklerdim ama bu durumun beni kahredip aç bıraktığını da söyleyemem.

mekana girdiğimde içimden "ay keşke vedat'la*mehmet de* burda olsalardı" dedim. niye dedim bilmiyorum, sanırım yemeğin boğazımdan geçmeyeceğini düşündüm ama geçti.

klübe gibi, çok güzel ve çok otantik bir yapı olduğunu ve servis yapan garsonların hepsinin eli yüzü düzgün hanımlar olduğunu da belirtmeliyim.yine de üstünel*'in o sıkışık ve salaş ortamını aradığımı da inkar edemem.
  • onur işkembe'nin kapanmış olmasının önemini yitirten mekan..

zira tereyağlı tuzlama ve pilav üstü saç kavurmayı aynı lezzetle burada da yemek mümkün..

yalnız hesabı öderken pavyondan gelmiyoruz lezzetin peşindeyiz hacım demek gerekebilir.
  • ankara ulus'ta yeni sanayi içinde yer alan enfes köfteci.
  • yok böyle bi usta. içki sofralarının yüce insanı. sadece 1 duble rakı yeterlidir hayatın anlamını size anlatması için. aksaray'a yolu düşen bir insanın mutlaka uğraması gereken ileri lokantası'nın maestrosu
  • ankara ulusta sanayi içinde yer alan orta derece köfteci. yeşillik (ikram) ve lezzet açısından üstünel köftecisi bir tık daha önde diyebilirim. gideceklere şimdiden afiyet olsun.
hesabın var mı? giriş yap