• dun aksam taksim agac ev'de cikacaklarini duyurdular twitterdan. gun boyu musteri toplantilari trafiginde olmam sebebiyle "gerekirse takim elbiseyle gelip dinlerim lan!" dedim. toplantilar bitti, 50 tane (bana gore) kiz ver erkek cocufundan olusan kalabaligin icinde takim elbisemle bakislardan rahatsiz olarak bekledim sahneye cikmalarini.

korhan sahneye cikip ses verince butun sikintim gitti. pir-u pak oldum.

tesekkur ediyorum kendilerine.
  • sün akşam ferdane'de sahne aldılar. bildiğimiz, sevdiğimiz blues ve rock'n roll parçalarıyla tüm haftanın yorgunluğunu şak diye atıp güzel bir haftasonu için süper zemin hazırladılar.
    bol bol hoplattı, zıplattı, bağıra bağıra i feel good, mustang sally söyletti...

solistin sahneye hakimiyeti, gitarist arkadaşın sürükleyiciliği, dinçer tuğmaner'in enfes mızıka performansları, tenor sax.'daki arkadaşın güzel soloları, davulun ve bas gitarın güzel uyumuyla harika bir grup oldukları bir kez daha tescillendi...
    ki grubun zaten çekirdek kadrosu sahne almıştı mekanın ufak sahne yapısından ötürü...

ha yavuz çetin'in de o güzel şarkılarını unutmadılar tabi...
  • bu gece de uludağ üniversitesi'ni yıkıp geçmiş gruptur. her sene, festivalin son gününde çıkmasalar olmaz.. bekle bekle yaşlandık.. resmen 4 yıl 11 ay 15 gün 3 saat 5 dakika ve 3 saniye bekledim sizi! ama değmedi mi? değdi!

geçen seneki performansları şöyleydi, bu sene onu da aştılar diyeyim; gerisini varın siz düşünün.

seviyoruz.
  • uludağ üniversitesi ile olan bağlarını anlayamadığım ülkedeki iyi blues rock'n roll band
  • an itibariyle kadıköy shaft club teki konserlerini sona erdirmiş gruptur. salladılar abi sahneyi eğlencenin dibi nedir bunlar biliyor. en odun herifi bile yıldız tilbe yaparlar her türlü bahse varım.
  • adam akıllı sahne şovu yapan ender gruplardandır. inanılmaz eğlenir ve de eğlendirir. kelimenin tam anlamıyla cevherdirler.
    bu arada resmi intagram hesabı için tıklayınız.

ayrıca fırsat oldukça ağaç ev'de çıkarlar. yarın akşam da bu tarihlerden biridir.
  • 29 kasımda ışık üniversitesi'nde olacaklarmış(mış).

edit : uyuyakalıp konseri kaçırmış bulunmaktayım.
  • 28 ekim 2011 cuma akşamı ekşi sözlük yazarlarını çılgınca eğlendireceklermiş...

http://limon.6degreesunder.com/zirve/2271291/
  • bu akşam rock'n roll ve blues ile coşuyoruz zirvesi'ni poyrazdan 8 şiddetinde sallayacaktır.
  • (bkz: #25969408)
hesabın var mı? giriş yap