124 entry daha
  • yeni karakter stillerinin yayınlandığı ve şuradan görülebileceği anime. usagi'nin yüzü daha zarif olmuş, ami de aynı şekilde, hatta ami'yi kirpik olsun, gözleri, saçları olsun, ufak detayları değiştirerek güzelleştirmek için uğraşmışlar diyebilirim. rei'deki farklılığı ise tam çözemedim. makoto ve minako çok fazla değişmemiş. venüs savaşçısı'nın kostümüne ise mangaya uygun olarak kemer eklenmiş.

burada bahsedilmiyor ama ses sanatçılarından mamoru'nun sesinin aynı kalacağını önceden okumuştum. bu haberde de usagi'nin orijinal sesi olan kotono mitsuishi'nin geri döndüğünü öğrenince çok sevindim. diğer kızların değişmesine biraz üzüldüm, minako ve rei'nin sesi karakterlerine çok oturmuştu, şimdi nasıl olacak merak ediyorum.

bölümün yayınlanma zamanı da kesinleşmiş: 5 temmuz'da japonya saatiyle akşam 7'de, eş zamanlı olarak niconico websitesinde de izlenebilecek. şimdiden heyecanlandım ama mamoru'nun çizimlerini de verselerdi ölürler miydi?

edit: ami'nin göz renginin* dönüştükten sonra açıklaştığı detayını da eklemişler. bu kadar dikkatli davrandıklarını gördükten sonra ne yalan söyleyeyim, beklentilerim epey arttı.
  • beni epey meraklandırdı bu çizimler. çocukken deli gibi izlerdim bu seriyi ve herkes gider mersin'e ben giderim tersine; benim ilk anime aşkım rei idi. rei seviyoruz seni. 200 bölümün tamamını indirmiştim ama izlemeye üşeniyorum. ne yapsam finalini izleyip sailor moon crystal'den mi devam etsem?
  • yeni çizimlerde kızların ayaklarının neden bu kadar büyük yapıldığını anlayamadığım anime. bacaklarda da bir tuhaflık var. nerede mars savaşçısının o eski sütun bacakları nerede bu yeni çizimlerdeki kürdan bacaklar. yine de yeniden uyarlanması oldukça önemli ve sevindirici bir olay. zamanında trt de öğleden sonrayı az iple çekmiyorduk.
  • yeni çizimlerini zerre beğenmediğim anime. yeni bölümlerinin yayınlanacağını öğrendiğimden beri eski bölümlerini tekrardan izliyorum. yeni bölümlerini de izlemek istiyorum ama nasıl olursa olsun seiya'lı bölümler kadar güzel olamaz benim için.
  • usagi güzelleşmiş tamam ama o deli dolu karakter bu yüzde biraz sırıtacak gibi. daha hüzünlü bir yüzü olmuş. eskisi daha iyiydi, fıldır fıldır bakıyordu tam usagi'ydi ya da ben çok tutucuyum.

her zamanki: http://img03.blogcu.com/…730bb2b2841_1282558184.gif

beta: http://img1.ak.crunchyroll.com/…1398607321_full.png
155 entry daha
hesabın var mı? giriş yap