• logosu kartal olan doğa sporları malzemeleri üreten bir firma. kazmaları süperdir.
  • (bkz: selva)
  • (bkz: buklamania)
  • birçok güzel ürünü olduğu gibi bu ürünü de türkiyede bulmak pek zordur..
    çok tiryakisi olanlar yurtdışına gidenlere sipariş vererek çözüm bulmuşlardır olaya
  • oldukça sağlam çadırlar üreten bir firma. bir modelini kar üstünde saatte 20 km hızla esen bir rüzgarda, eksi 15 derece soğukta bütün gece deneme şansı edindim. ipleri sağlam gerildiği takdirde dışardaki soğuğu önemli ölçüde azaltıyor. ayrıca içerdeki nemi hızlı bir şekilde dışarı attığı için sırılsıklam olma riskini sıfıra indiriyor.bir de kişisel bir görüş olarak en karizmatik logolardan birine sahip.
  • biraz pahalı bir markadır. bisiklet kaskı türkiye'de ortalama 90 euro gibi bir fiyata satılmakta. ama sanırım alınabilecek en iyi markalardan biri.
  • çok iyi ve kaliteli sırt çantaları üreten bir firmadır da kendileri. teknik çantaları biraz pahalı olsa da alınası ve rahatça sırtta taşınasıdır. pişman olunmaz.
  • hobishop dahilinde bolca ürünü bulunabilen marka.
  • alman outdoor malzemleri üreticisi. beğendiğim 75+10 bir çantasının fiyatı 160€. almanya, avusturya, çek cumhuriyeti ve türkiye'de fiyat araştırması yaptım, her yerde aynı fiyat. kalitesi içinse güzel şeyler duydum genelde.
hesabın var mı? giriş yap