• ahhhhh ahhhhh ne güzel glutensiz besleniyordum vücudum acaip rahatlamıştı (daha zinde hissediyordum) ilk 3-4 gün epey zorlanmıştım ama psikolojim bile daha dingindi, şimdi maalesef boşladım ama ilk fırsatta dönmek istediğim durum
  • ben aralıklı orucumdan taviz vermedim, halen günde 18 saat ac duruyorum ama tabii karbonhidratı çoğaltmıs olabilirim.
  • 1 haftadır yapıyordum. tam motive oldum bilmemneydi derken pat salgın. vücut direncim düşer korkusuyla bıraktım valla.
  • bir tofaşın yarışta ferrari yi yenmesi kadar imkansızdır
  • biz de karar aldık baklava ya da şöbiyet yapacağız şu süreç sonunda içimizden ya aşçı çıkacak ya da body’ci
  • ocak ayında olduğum liposuction ameliyatı munasebetiyle çektiğim onca acıyı muteakip ayni şeyleri bir daha yaşamaya katlanamayacağım için evde yaptığım basit yer hareketleri ile desteklediğim bir oruç halindeyim.

eğer kilo alırsam, bu süreç sonunda kontrole doktora gittiğimde doktor bey amca o lipo kanüllerini bi tarafıma anestezisiz sokar.

bence muazzam bir motivasyon kaynağı...

bi de kilo verebilsem...

bu evden fıstık gibi çıkacağım. hepiniz patates olacaksınız, brn havuç gibi kalacağım. görürsünüz siz...
  • ben yapamıyorum . sürekli yeni tarifler deniyorum yemek pasta börek yapıyorum. daha kilo almadım alıcam diye korkuyorum valla
  • ben şimdiden 3 kilo verdim, özür dilerim beyler bayanlar.
    dışardan sipariş vermek zorunda kalmadığım için kendiliğimden bol bol et sebze yiyorum, acikmiyorum da az hareket ettiğim için ve yeterli protein aldığım için, e spor yapmadan da duramam napayım bütün gün otur yat, bünye alışkın değil bir kere tembellik yapmaya.
    zorlamadan verdim, ben de şaşkınım.
  • sabah kahvaltısında filitre kahve mısır gevreği veya muz ya da kahvaltıyı sadece. kahve ile tamamlamayı tercih ediyorum. kahve tok tutuyor.
    öğle yemeği olarak sebze seviyorum besleyici ve daha düşük kalorili şeyler tercih ediyorum
    akşam yemeğinde klasik tencere yemekleri ama porsiyona dikkat ediyorum. ayrıca malum güneş görmüyoruz düzenli d vitamini takviyesi alıyorum. önemli olan az porsiyonlarda yemek abartmadan yemek. eğer o gün çok kalori aldıysam bir sonraki gün daha az kalori alıp dengeliyorum. bu dönemde baklagiller tercih ediyorum. çünkü faydalı ve lifli.
  • yaklaşık 2 yıldır olduğu gibi sadece bir öğün akşam yemeği ile hayata devam,
    benimki alışkanlık oldu tabi artık.
hesabın var mı? giriş yap