• ileride kesinlikle o büyük kapasiteli, burnu havada, fiyatından yanına yaklaşılamaz çamaşır makinelerinde sliplerimi fanilalarımı yıkamak istediğim, silver nano teknolojisi ile donatılmış ürünlere sahip dev samsung'un beyaz eşya bölümü... samsung'u takdir etmemek mümkün değil, her alanda ürünleri var ve gelişmiş teknolojilerle güzel ürünler çıkarıyorlar.
    (bkz: samsung silver nano)
    (bkz: nanoteknoloji)
    http://www.samsung.com.tr/
  • çamaşır bulaşık makineleri için emin değilim, piyasada çok eski olmadıkları için almaya cesaret edemedim ama buzdolapları gerçekten başarılı. rakiplerinin muadil ürünlerine göre tüketici lehine bariz fiyat farkı var ve benzer kalitede. bende acaip bir samsung sempatisi oluştu son bir kaç ayda, bir çok şey aldım, kullanıyorum, pişman değilim.
  • 492 lt hacme sahip rt62udew modeli buzdolabını 1090 tl ye alabileceğiniz beyaz eşya *. şaka gibi. çamaşır makinaları ayrı hikayedir elmas kazan, silver nano, seramik rezistans,vs.. 1179tl. bütün bu özelliklere kurutma özelliğide eklenirse 1779 tl. bulaşık makinasında henüz iki modeli var ama yeni yılda 5 programlı daha ucuz modelleri gelecekmiş. gelecek senelerde evdeki bütün elektirkli aletleri ele geçirebilir samsung.
  • evime tüm beyaz eşyalarını almak istediğim markadır.
    lakin endişeliyim sözlük, kullanan varsa yeşili bekliyoruz.
  • tasarımları güzel ama nedense bosch ve siemens'deki alman mühendisliğinin kalitesini hissedemediğim beyaz eşya markası.
  • miele varken fakirlerin tercih ettigi marka.
    beyaz esyada bunu tercih eden otomobilde de renault yu secer.
    bunu seven bunu da sevdi.
  • tüm beyaz eşyalarımda tercih ettiğim ürünler sepeti. çok da memnunum. hem görsel olarak başarılı hem fonksiyonel hem dayanıklı hem ekonomik. daha ne olacak acaba? ha miele falan yazan olmuş; lan o paraya 2 senede 1 yenilerim samsunglarımı, hiç değilse garantisi hiç bitmez, görsel olarak da yeniliğe ayak uydurabilir.
  • bir hata edip buzdolabı ve televizyon aldım samsung'dan. teslimat düzeni diye bir şey yok. 3 haftada zor teslim ettiler. çalışan herkes iyi insanlar ama firmada organizasyon adına hiç bir kalite yok. ürünler şahane çıksa bile bir daha samsung beyaz eşya asla almam dedirten markadır
  • samsung beyaz eşya almayı uzun süre düşünüp araştırmalar yaptıktan sonra siemens marka beyaz eşya aldım. bariz fiyat farkı kaliteye de yansımış. benimle beraber aynı zamanda samsung beyaz eşya seti alan kuzenimin evindeki çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi ikinci ve üçüncü aylarında servis desteği isterken ben siemens bayisinin yakınından bile geçmedim.

para varsa siemens alın derim.
  • evlilik arifesinde buyuk bir riske girerek televizyonun yaninda buzdolabi, camasir makinesi ve bulasik makinesini aldigim marka. forumlardan ordan buradan arastirdigimda en cok tavsiye edilen bosch icin bile bir suru sikayet cikiyorken sans isi olan elektronigi yine sans isine biraktim cunku alabilecegim bosch buzdolabi, camasir makinesi ve bulasik makinesine verecegim para 5440 tl tutarken muadilleri ile iyi bir televizyona 6080 tl verdim.

kullanmaya basladiktan sonra deneyimlerimi aktaririm.

* edit: yaklasik olarak uc aydir kullanmaktayiz; aldigim buzdolabi, camasir makinasi ve bulasik makinasi tas gibi. kesinlikle tavsiye ederim.

* edit2: buzdolabı, camasir makinesi ve bulaşık makinesini yaklaşık olarak uc yıldır tek sorun yasamadan kullanmaktayız ve tavsiye ederiz. beyaz eşyaların basarisina bakarak mikrodalga firini da samsung tercih ettik ancak o da sansimiza sorunlu cikti.

servis ve satis sonrası konusunda çok değişken yorumlar var; basımıza gelen iki ornekle farki anlatayim:

1. buzdolabi icin kuruluma geldiklerinde kutu acildiginda üst kapakta kucuk bir ezik farkettik ve servis ertesi gün yeni buzdolabını getirdi. aldigimiz yer ve ilgilenen firma: ankara - taurus avm, portakal samsung
    2. mikrodalga firini aldık, kutusundan cikartip talimatına uygun bir sekilde kurulumu yaptık ancak cihaz calismadi. cihazin degisimini istedik ancak kimsenin umrunda olmadı.
    aldigimiz yer ve ilgili firma: ankara - panora avm, gureller samsung

yasadigimiz sorun samsung ankara servis tarafından ücretsiz düzeltildi o ayri ancak kusurlu bir mal alma hissi pek hoş degil.

son olarak servisi çok gömmüşler ama ankara servis gayet profesyonel ve temiz is yapıyor. (diksiyon - galoş kullanımı vs..) şimdiye kadar iki defa servis arayisimiz oldu, ne serviste ne de kurulumlarda herhangi bir ücret talebinde bulunmadılar.

* edit3: zaman zaman hala soranlar oluyor, hiç sorun yaşamadık, tavsiye ederiz.
hesabın var mı? giriş yap