• özür dileriz seni yorduğumuz için, biz linke tıklar kararı okuruz.

edit: 15 eylül 2021 tarihi itibarı ile aşı olmayanların işine son vereceklerini duyurdukları karardır.
  • başlık açmanın ne ellere düştüğünü gösteren karardır. linki koy git. gazete okumayı biliyorlarsa okusunlar.

modlar, başlık açmak belli bir karmaya falan bağlansın. ya da sadece bende olsun. düşünün bunu.
  • --- spoiler ---

saran holding tarafından çalışanlara gönderilen mektupta 15 eylül 2021 tarihi itibarıyla aşılanma koşullarını sağlamayan çalışanlar ile yolların ayrılacağı duyuruldu.
    --- spoiler ---
  • başlık sahibinin bu tırt sitenin çalışanı olduğunu düşünüyorum. yoksa neden bir insan zorla linke tıklattırır ki?
  • çok doğru karardır... şahsen ben de şirketimde aşı karşıtı komplo teorisyeni büyük resim uzmanı birini çalıştırmak istemezdim...
  • çok doğru karardır. aşı olmamak nasıl ki bir tercih sebebi ise o firmanın aşısız insan çalıştırmaması da bir tercihtir. hem de kamu sağlığını doğrudan ilgilendiren bir tercih.

darısı koç, sabancı, eczacıbaşı vs. gibi diğer önemli grupların başına.
  • asi karsitligi yapan cahilden o sirkete fayda gelmeyecegi icin dogru karardir.

curukleri de boylece eleyecekler.

tebrik ediyorum.
  • hiç şaşırmadım mk, geçtiğimiz mart'tan beri bağırıyoruz bu mesele insan sağlığı değil mesele insanları kontrol etmek diye.

sen, "aşı yaptırmayanlar toplumdan soyutlansın" diyen mal...
    sen, "bu yetmez, direk sağlık hizmeti alamasınlar" diyen yancısı...
    sen, "benim anam babamı riske atamaz" diyen gerizekalı...
    sen, "he sana çip takıcaklar, zaten elinde telefon var" diyen çomar...

bu karar hepinizin eseri. gurur duyun yasak şakşakçılığınızla, köle ruhunuzla, sorgulamayan ve anlamayan kafanızla.

tanım: insan haklarına aykırı bir karardır. saran group'tan daha çok bunu savunan koyun sürüsüyle tartışılması gerekendir.

mal değnekleri sizi.
  • işe iade davalarıyla çatır çatır geri almak zorunda kalacaklardır bu kararla işten çıkardıkları kişileri. yasal olarak yapabilecekleri en fazla şey ofise almayıp evden çalışmayı sağlamak olabilir. şunu da anlayın artık her aşı yaptırmayan insan komplocu aşı karşıtı kişiler değil.
hesabın var mı? giriş yap