şükela:  tümü | bugün soru sor
  • tanım: ünlü sanmış olabilirler dediğim olay.

günaha gireceğim artı ırkçılık olacak ama demem lazım, bu pakistanlı ve hindistanlı erkekler sanki ağır pis kokuyorlarmış gibi geliyor bana. bilmiyorum ama öyle bir algı oluştu bende.
  • bence kızla beraber fotoğraf çekmeleri kızın götünü gizli gizli çekmelerinden iyidir. çok sempatik buluyorum kendilerini.
  • bir erkek olarak yazıyorum aynı hareketleri ukraynaya giden türk erkeklerinde gördüm.
  • kürt ve arap erkeklerinden farkını çözemedim?
    not: batıda yaşayanlar hariç. ırkçılık sanılmasın.

keza sokakta sincap gören ortadoğulu ile deve gören batılı da aynı tavrı sergiliyor.
    olmayan dikkat çekiyor işte amk neyin peşindesiniz.
  • aynisi gectigimiz mayis ayinda basima geldi, is icin delhi'ye gitmistik, benim sari seker mudurem, ben ve iki kisi daha, toplanti falan filan derken, aksam oldu hadi dedik delhi gate a gidelim. gitmez olaydik kariyi parcalayacaklardi en az 300 kisiyle foto cektirmek zorunda kaldi. en sonunda bizi oraya alan firma yetkilisi rahatsiz oldugumuzu anlayinca bizi oradan zorda olsa cikardi, lanet olsun. ayni olay tac mahal ziyaretinde de tekrar edince hatun is gezisi boyunca otelden disari cikmama karari aldi
  • o bolgeler hep oyle. sarisin olmasina gerek yok. beyaz ten olmasi yeter. bir arkadasimin esi, bangladesh'e gitmisti zamaninda. yolda durdurup parmak ucuyla omzuna dokunuyorlardi diyordu
  • çomarlaşmıştır.