• edit9: sonuç olarak kaan, savaş cebeci'yi dövdü. savaş'ta delikanlı gibi karşısına çıktı ve dayağını yedi. bu olay daha fazla uzamadan kapanması temennisindeyim.

edit8: savaş cebeci, kaan’ı tebrik ettiğini ve maçı kaybettiğini söyledi. olgunluğundan ötürü tebrikler savaş cebeci’ye!
    tıklayın

edit7: tüylerim diken diken oldu yahu. kaan aracıyla geri dönüyor ve yumruğundaki kanı gösteriyor birilerinin kanı diye.
    sanırım kaan, savaş cebeci'yi dövdü.
    tıklayın

edit6: ve kaan kazgan tuzlaya, spor salonuna doğru yol aldığını story’sinden bildirdi
    tıklayın

edit5: kaan’dan cevap gecikmedi.
    tıklayın

edit4: savaş: “kaç gündür bekliyorum gelmedin, italyaya 1 haftalığına gidip yine geleceğim” minvalinde bir reels paylaştı
    tıklayın

edit3: kaan kazgan: “malum şahıs adres vermiş. çok yakında geliyorum”
    tıklayın

edit2: savaş hoca’dan hodri meydan geldi. “bizde ‘r’ olmaz. mekanımız belli. 70 kiloları bekliyorum”
    tıklayın

edit: kaan kazgan youtube’dan hodri meydan dedi!tıklayın

her şey savaş cebeci'nin "70 kg bir adamdan dünya şampiyonu olsa dayak yemem" demesiyle başladı.
    tıklayın

bunun üzerine kaan kazgan isminde başarılı bir mma sporcusu kardeşimiz düello'ya davet etti.
    tıklayın

davet edince savaş cebeci "50 bin dolar getir, savaşalım. yoksa zamanımı alma" gibi enteresan bir öneri sundu.
    tıklayın

kaan kazgan ona da tamam dedi
    tıklayın

savaş cebeci story'lerde 70 kg zargana vs diye arkadaşla dalga geçince kaan kazgan iyice sinirleniyor tabii ki ve bunu paylaşıyor
    tıklayın
  • savaş cebeci'nin bir kamyon dayak yiyeceği ama dayanıklılığı sayesinde finalde üstün geleceği kavgadır.

edit: oha olay adres vere kadar geldi.
  • savaş bey, size tavsiyem ağırlık kaldırmaya devam edin, bilmediğiniz işlere sakın ama sakın girmeyin.

kaan kazgan çok başarılı ve acımasız bir mma dövüşçüsüdür, muhtemelen bir dakika içinde şalter kapatacaksınız.

kick boks ile üniversite zamanlarında uğraşmış, üni milli bir kardeşin olarak yazıyorum bunu. kilom da tam senin bahsettiğin ayarlarda.

idda ediyorum üç ay idmanlara başlasam tekrar, ben de seni üzerim.

düzeltme.

son yaşanılanlardan ötürü zaruri edit;

olanları gördüm ve çok ama çok üzüldüm. özellikle de savaş bey için söyleyeceğim bir şey yok. yanlış sözler söyledi tabiki ama bu durum çok üzücü.

sevgili kaan, yaptığın şey çok büyük amatörlük. haksızsın. sen profesyonel bir dövüşçüsün, hani karşındaki de bir profesyonel dövüşçü olsa şartlar denk olsa, yiyin birbirinizi, cezayı da bölüşün derdim.
    karşındaki 45 50 yaşında fitness ile meşgul, sosyal medyada bu alanda içerik üreten biri. her ne söylerse söylesin, ( ırza namusa aileye yoğun hakaret, küfür vs harici) senin gidip o kişiyi dışarıda, kamuya açık bir alanda dövmen, darp etmen ne sana ne kariyerine ne de profesyonelliğine yakıştı.

sen zaten meydan okumayı kabul ettin, kendisini ringe yada mindere, bir gösteri müsabakasına çağırdın. gelir veya gelmez orası ona kalsın, devam ettirme artık. yani çıkarsınız ringde kora kor hakem eşliğinde, seyirciler eşliğinde, sportmence oynarsınız bunu.

sen sokakta sokak dövüşçüsü gibi, liseli gibi teke tek çıkışa adam çağırıp döveceksen, yapma abi bu sporu. yapma. yakıştıramadım sana. zaten sonucu belli bir şeyi kimseye ispat etmene gerek yok. he organize edilirdi bir gösteri maçı ona lafım yok.

yazık. o zaman her sinirimizi bozanı, laf atanı dalga geçeni boş yapanı dövelim. kıralım ağzını burnunu herkesin. egomuzu şişirelim. ki üstüne sen aktif olarak dövüşüyorsun, profesyonelsin. şimdi ne olacak? gelecek yaptırımlara hazırsındır umarım.
    yaktınız kendinizi.
  • savaş'ın çok fena patates olacağı maçtır.
  • aslında çok iyi bir olay. hep merak edilirdi mesela bruce lee me döver muhammed ali mi gibi..
    ben sporla hasbelkader alakalı biri olarak muhammed alinin 3 saniyede dövüşü bitireceğini savunurum.
    burda da onun gibi bakalım kas kuvveti tekniği yenebilecek mi..
  • seni ünlü etmem diyen herifi ben niye tanımıyorum lan. kim olm bunlar, sözlükte bunlar adına niye başlık açılıyor?
  • kaan kazganın abisini bilen varsa kaanın bu yağ tulumunu smackdown oynar gibi döveceğini iyi bilir.
  • yemin ederim uzun zamandır hayatıma heyecan katan tek olay :d
  • pr çalışması. birbirlerinin reklamını yapıyorlar, yemeyin şu ucuz numaraları aq. bu milletin dikkatini ancak böyle boş raconlarla çekerler tabii.
hesabın var mı? giriş yap