• mücadele, karşı koyma durumları; şu şekilde kullanılır:

- ben bir "savaşım" verdim, kimse bana destek olmadı, ben kedi maması koklayanlar derneğini kurduğumda türkiye'de bu konuya özen gösteren kimse yoktu, bu "savaşım" sonucunda ben bu günlere ulaştım ama birileri manken olup hemen televizyona çıkıyorlar...
  • (bkz: kavgam)
  • entel dantel $ekilde mucade, eylem olayini pazarlama $ekli.
    "- biz burada halklarin karde$ligi icin sava$im icindeyiz, bedel oduyoruz karde$im..."
    "- iyi biz de ayar veriyoruz nezih!"
  • dun gece itibari ile tekrar yayina gecen ve yeni konan bazi kurallari oyunun zevkinden birseyler eksiltsede oynanasi oyun.
  • http://www.savasim.com/

web based online savaş oyunu.

dikkat: pckolojik olarak bağımlılık yaratır.
  • süper bişi. lakin biriktirdiğim paralar tam ben istediğim savaş aracını alırken bana açılan bi savaşla hepsini kaybetmem pek acı oluyo.
  • http://www.savasim.com/ adresinde muhkim bagimlilik yapan bir oyun. 2 gün nete girilmezse rakipler adami soyup soğana ceviriyorlar ki sonra kafayi yemek kaliyor geriye.
  • oyunda kurulan ittifaklar arasında eksisozluk ittifakı da bulunmaktadır.
  • utopia, earth 2025 (swirve games) gibi eski, karmaşık ve köklü örnekleri karşısında less is more gibi bir strateji güden, ve bunda da kanaatimce epey başarılı olmuş, basit ve zevkli bir web oyunu.

sizden 10-20 sıra daha geriden başlayarak, bol parası olanlara saldırıp, kazandığınız parayla defans ağırlıklı üniteler alıp tekrar saldırmak gibi olabildiğine basit bir yol izlerseniz başarısız olmanız imkansız gibi birşey. önemli olan tek nokta ise bunu olabildiğince az kullanıcının online olduğu zamanlarda yapmanız, ki milletin parası birikmiş olsun, yeni üniteler alamamış olsunlar...

genelde kazandığınız paralar başkaları tarafından sömürüleceği için istihkamdan çok savaş teknolojisine ağırlık vermeniz de tavsiye edilir...
  • oyuncu sayısı arttıkça yavaşlayan, bugün 2 saattir uğraşıp giremediğim muhtemelen yakında çökecek ya da çoktan çökmüş online savaş oyunu sitesi.
hesabın var mı? giriş yap