şükela:  tümü | bugün
 • akp nin olduğu yerde tesadüf diye bişey yoktur :)

  edit: yuce yaradanın takdiridir bu :)
 • yıldırımcığım bu kadar yapma çok dikkat çekiyor.
 • 3.5 trilyonda 1 olacak ihtimal gerçekleşti ve 20 gün arayla yapılan iki çekilişte 6 rakamın 5 tanesi aynı denk geldi! inanılmaz ya harika tesadüf. ayrıca yine ankara yeni mahalleye çıkmış gerçekten ne şanslı orada yaşayanlar.

  "milli piyango'nun 20 gün ara ile yapılan sayısal loto çekilişinde çıkan 5 numara da birbirinin aynısı oldu. 6 haziran'daki çekilişte 5-11-24-39-41-44 şanslı numaralar ilan edildi. 27 haziran'da ise 5-11-24-30-39-41 sayıları küreden düştü. her iki çekilişte de 5-11-24-39- 41 numaralar çıktı."

  kaynak
 • sokakta barbut oynatanlar bile daha dürüst, ama polis gördüğünde yakalıyor. bunlar yasal yolla milleti, göz göre göre 20 senedir dolandırıyorlar.

  devlet neden var amk? devletin vatandaşını koruması gerekmiyor mu?
 • (bkz: insanların artık alenen keriz yerine konulması)

  ülke artık, dolandırıcılık, ahlaksızlık konusunda dünya tarihinde eşi benzeri görülmemiş bir seviyeye çıktı.
  birisinden para koparmak, birini dolandırmak ayıp olmaktan çıkıp, bir beceri olarak, bir zeka örneği olarak görülmeye başladı.
  mesela geçen gün bir müşterim anlatıyor, bir emlakçı, satılık bir evi ucuz gösterip, en az 200 kişiden kaparo alıp, piyasayı 3 trilyon dolandırmış.
  bu adamı anlatırken, hayranlıkla anlatıyor “helal olsun” adama diyor.
  sayısal, şans topu,10 numara dedikleri oyunlarda hile döndüğü çok açık, bununla ilgili yüzlerce haber yapıldı, matematiksel ihtimalleri hesaplayınca 100 trilyonda bir olabilecek bir olay gerçekleşti ve aynı tarihli çekilişte, aynı bayiden oynanan 8 kupona büyük ikramiye çıktı.
  asıl işin ilginç tarafı ne biliyor musunuz arkadaşlar, bu oyunları oynamaya devam eden halk var ya, asıl ilginç olan o.

  edit: habere tekrar baktım.
  aynı bayiden olması bir yana, 8 tane benzer kupon oynayan 1 kişiye çıkmış. yani matematik prof.ları şu an ağlıyor.

  8 adet aynı kupona çıkma haberi

  edit2: 10 numara oynamanın taktiği varmış. 8 kupona birden isabet etmesi garip bir durum değilmiş. öğrenmiş olduk. ama 10 numara tarihinde bunun 1 kere olması ve haberlere çıkması bu taktiğin işe yaramadığını gösteriyor bence.
 • 2010 kpss'ye dönmüş tesadüf. fetö soruları çalıp dağıtırken 'bakın hepsini doğru yapmayın, ortaya çıkmasın' demiş. ama bizim millet dinler mi? karı koca sınavda full çekmişti.

  burada da durum buna dönmüş. ankara yenimahalle'deki bu adam kimse artık ikametgah değiştirmeli.
 • ulan her yerin başını öyle bır tutmus kı haremiler ınsan hayret edıyor,cevremde ki kımse oynamıyor zaten dogru dürüst piyango biletide almıyorlar,insanlara 3 kurusluk hayal kurmayı bile cok görüyor bu zihniyet,çyle bir soygun talan ve yağma düzeni varki ne nefes alabiliyoruz ne bır gunumuz huzurlu geçiyor,allah sebebi olanların cezesını versın her iki cihanda da
 • hala olayı anlamayanlar var.

  hileyi, tesadüfler ortaya çıkarır.

  ösym skandalını hatırlayın. şıkları büyükten küçüğe sıralayınca ortadaki doğru oluyordu. bu tesadüfe o zamanlarda "kurumun adını lekelemeyin" diyorlardı. şimdi ne oldu? o dönemin ösym başkanı hapiste... ayık olun ayık.
 • (bkz: dincilerin ahlaksız olması)

  işte bunlar hep darül harp ve savaş ganimeti kafası.