şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yerli cipralex.
 • kaygıyı yok eden, bir çeşit mutluluk veren bir anti-depresan. ama bunu ilaca ihtiyaç duyan kişilerde yaptığını unutmayın, kendi kendinize gaza gelip çok moralim bozuk dur yutayım bir tane demeyin.
 • bir epilepsi hastasına, nöbetlerinin sıklaştığı dönemlerde yaşadığı obsesyona bağlı yüksek sinir hali sebebiyle nörologu tarafından "tanıtım numunesidir, satılamaz." yazılı ibaresiyle beraber masa altından çıkarılarak sunulmuş, ismi turuncu renkte yazılı, 28 film tablet içeren, ruh ferahlatan antidepresan.

  epixx xr ve kepra gibi ilaçlarla beraber kullanılmasında sakınca yoktur ancak siz yine de doktorunuza danışmadan kullanmayın.
 • beni sevgi pıtırcığı yapan ilaç.

  günde 13 saat garsonluk yapıyorum. servis dışında başka sorumluluklarım da var. ama o 13 saati öyle mutlu öyle şikayet etmeden geçiriyorum ki inanamıyorum kendime. arada mutfağa girip ablacığım çok yorulmuşsun diyip bulaşıklara el atıyorum hatta. iş arkadaşlarıma canım filan dediğim bile oldu. düşünüyorum acaba ilaç beni değiştirdi mi yoksa içimde olanın dışa vurumuna mı yardımcı oldu. bunu doktoruma soracağım.

  bikaç kötü yanı var tabi. ne yersem yiyeyim ne içersem içeyim tadı şekerliymiş gibi geliyo. öyle ki dün arkadaşıma bu sigara şekerli mi bi baksana diye sordum. bi de ellerde titreme yapıyo. bikaç kere müşterinin üstüne ayran döktüğüm oldu. ama ne utandım ne sıkıldım. normalde gider bi köşede allah belamı versin diye ağlardım. ama bunu artı diyaloglara bile dönüştürdüm. kısacası şu ana kadar içtiğim en iyi ilaç. umarım her bünyeye iyi gelir bu kadar.

  bunu sabahın bu saatinde neden anlattığıma dair bi fikrim yok. sanırım enerjimi atacak yer bulamıyorum.

  (bkz: yan etki başlık uyumu)
 • bolca işeten, mide kazındıran, geciktiren. benim gibi azgın boğayı bile biraz isteksizleştirmiştir. normal sürenize+5dk ekleyiniz. kesin sonuçlarını 5-6 ay sonra editlemek üzre...

  edit: +5dk yine iyiymiş. +20 dk oldu. bazen hiç boşalınmadığı da gözlenmiştir. kriko gibi maşallah.
 • bende bir işe yaramadı. 1.5 hafta oldu erken de değil sanki? neyse belki ben farketmemişimdir???
 • etken maddesi beyindeki dopaminleri biriktirerek mutluluğu, huzuru arttırıp, stres ve kaygıyı azaltmayı hedefler. 5 aydır düzenli kullanıyorum süper gidiyor hayat. alkol alınca daha da mutlu bir sarhoşluk oluyor.
 • kilo almak için doktor kontrolünde kullanmaya devam ettiğim ilaç. hiç bir şekilde kilo alamayan ben, bu ilaç sayesinde 38 kilodan 45 kiloya çıkmayı başardım. (bkz: teşekkürler secita)

  not: yaş 29
 • 1 aydır kullandığım hic bir etkisini görmediğim ilaç sorun bende demekki.