• sütyenin çözüldüğü ve düşürüldüğü an olabilir. ama bu sadece bir tanesi. diğerlerini sonra söylerim.

not: erkeğim lan. memeni aç diye mesaj falan atmayın. bi meme açarım hayattan soğursunuz amk. swh.

edit: lan bu sefer de memeni aç diyen kızlar mesaj atmış.. ahah.. şaka mısınız olm siz?

debe editi : ahbual arkadaşımızın ricası üzerine, (bkz: şehit selahaddin esin ilkokulu yardım kampanyası)

keşke bu başlığı daha memesiz bir debede paylaşabilse idim. olsun. yine de görsün, duysun insanlar bu mesajı.
  • power tuşuna basıldığı an. yasaksız site bulabilecek miyim acaba sorusu heyecanı tavan yaptırıyor.
  • gerçekten seksin en zevkli anını, bittikten sonraki süreçte yaşanan “sarılmak, öpmek, uyumak” vb eylemler olarak tanımlıyorsanız, ya bizim yaptığımız seks değil ya da sizin işte bir terslik var, çözemedim.

romantik olacağız diye de bokunu çıkarmaya gerek yok diye düşünüyorum.
  • kısmen girdikten sonra öylece durup daha fazlasını isteyen kadına engel olduğun an. bu anı uzatarak elde edebileceklerinizin sınırı yoktur.
  • seks yapacağınızı anladığınız andır.
  • boşalmadan hemen önce hemmen önce bir an var ya hah işte o andır bence. mübarek sadece taşaklardan değil elden koldan bütün vücuttan toplanıp geliyor, beyin meyin bırakmıyor. zaten o an en son an oluyor, gecenin en soğuk anının güneş doğmadan hemen öncesi olma durumu gibi bir şey işte

edit: 10 kere dedim anlamadiniz uyardı, soğuk değil karanlık dedi. valla haklı da harbiden de öyleydi o söz, ama ben nick-not uyumu yapıyorum, soğuk daha mantıklı geldi bana :)
  • bir detaya fazla kıymet verip listede üst sıraya koymak diğer ayrıntılara haksızlık olacak. madem öyle bencilliğin de hakkını vermeli;

ismimi iniltili bir ezgiyle işittiğim an.

o an neyle meşgul olduğum mühim değil. adımın böyle nağmeli, bu kadar melodik yükselmesine vesile hangi davranışımsa artık, enstrümandaki kulağa en hoş gelen sesi bulduğunda bıkıncaya kadar aynı notaya basan yaramaz çocuklar gibi hareketimi yineleme isteğiyle doluyorum. daha fazla duyabileyim, kulaklarımı, gönlümü, ruhumu nihayet doyurabileyim diye.

o seslenişle daha fazla var olduğumu, sahiden mevcudiyet kazandığımı hissediyorum.

bu da burada kalsın ekşi bir itiraf imişçesine.
  • tabii ki boşalmaya yakın arap atı misali son düzlükte hızlanmaktır.

betimlemelere bak amk. sanırsın the dreamers setinde fularla sevişiyo pezevenkler.
  • hani böyle ilk girerken kadın kişisinin dudakları hafif aralanıp gözleri arkaya kayıyor ya işte o an.. yazarken bile içim gıcıklandı.
hesabın var mı? giriş yap