• sevgiliden ayrıldıktan sonra yatakta hissettiğin bo$luk kadardır.
  • simdi size bir seyler anlatacağım ergen sözlükcü, beni iyi dinle, bişın'da ruh hastası karı taklidi yapmak kolay sana. sabaha kadar lost kritigi yapan kucuk ergen oglanlar dinleyin.

seksin iliskide kapladıgı yer %1'dir.

evet 1'dir.

abilerinin soyledigi gibi, ne kadar iyi seks o kadar uzun iliski diye bir sey yok.

simdi kuvvetliyken yaptıgın heyecanla attıgın postalara aldanma.

sevisirken her seyi unuttugun o erkekten- kadından ilerde cok fazla sey isteyeceksin.

güven bekleyceksin, inanmak isteyceksin, birlikte vakit gecirmek isteyeceksin.

zaten sen su yukardakileri sagladıgın zaman 10 sn sonra bosalsan, yatagın icinde odun gibi duran kadın olsan bile sevileceksin.

iliskinin kosesinden ucundan mutlu olacaksın.
  • her ilişkide kapladığı yer farklı olabilir (yatak, masa, mutfak tezgahi, vesair) ama gönlümüzdeki yeri her zaman çok büyüktür
  • bu işleri böyle market alişverişi, pazar filesi, doktor reçetesi kivaminda düşünmeniz üzüyor beni. yani bu kadar düşünebilmenize, buradan hareketle düşünmenize, ve hatta seksin ilişkide kapladiği yer meselesinden hareketle, özgürlükçü, muhafazakar, mutedil, liberter, akilli, zeki, sevgi dolu, olgun, ergen, seksi, ne kadar güzel bir insan, aşka inanan faruk, bağlanmayi arzulayan cavidan, özgürce sevişen leyla, duyguyla one night yapan tolga kimliklerini ve sıfatlarıni edinme gayretinize şaşiriyorum. bu hevese çok şaşiriyorum. izdivaç'la dalga geçin izdivaç gibi yaşayan, aşk-i memnuyla kafa bulup aşki behlül ve nalan'dan daha beter hayatlar ve algilar içinde yaşayanlardan olmayin diye diyorum bak bunu. aforizmadan kimlik, gerzeklikten karakter oluşturmayin diye de diyorum. hem bak şimdi master yoda burda olsa kafasindaki kaliplari sağa sola çarpan, bir bok yaşamadiği halde yaşadiğini zannedenler arasina katilmayin, kafasinda hep ayni uğultular dolaşanlar gibi olmayin, derdi. bu uğultulardan çikan eciş bücüş fikirlerden başka bir şeyle kendini ifade edemeyip, gördüğü ilk etiketi alip alnina yapiştiranlardan olmayin da derdi. yeni bir din gibi derdi.
    firinjdeki acan danhim gibi hişirtili sesli kadinlarin peygamber olduğu bu dinde, aslinda yaşadiklariniz kadar nasıl ifade ettiğinizin ve nasil düşündüğünüzün de ne kadar önemli olduğunu öğreterek başlardi herşeye. herşeyin bitişik yazildiği bu yeni dinde, ifade etmenin bir stili varsa, düşünmenin de başka bir stili var, stil sahibi olun derdi. calvin klein don giyip, montblanc kalem taşıyın diye söylemezdi, önce doğru sorular sor padawanim derdi. seks ve ilişki arasinda harcialem laflarla doldurma torbayi, sekste ilişki varsa o belki güzel şeydir, gerisi teferruat olabilir, derdi. tek cümlede bütün stiller ağlar, denizden gemiler geçer, ben gülerdim. düşündürürken güldürdüm kendimi bak ama hala devam ediyorlar, öyle güzel böyle doğru şöyle hep böyle tam, iyi çeyrek bir reşat, üç kelle bir paça.
  • sınırlıdır.. netekim hayat gençken seksten ibaret sanılsa da bir noktada öyle olmadığı fark edilir.. bu onu tamamen yok saymayı gerektirmediği gibi hayatın anlamı haline getirmeyi de gerektirmez.. netekim 80 yaşında hala el ele diz dize oturan yaşlı amca ve teyzeleri bir arada tutan şey seks değildir..

bununla birlikte;
    (bkz: cinselliğin yemek içmek gibi ihtiyaçtan sayılması/#18133465)
  • pek sevgili hatun hemcinslerim sözüm size.
    erkekler okursa da bir kadını nasıl mutlu edebileceğinin özünü alır cebine koyar.

çok yakışıklı bir erkekle olursan alışma süren 1 yıl. 1 yıl sonra ne kadar yakışıklı olursa olsun tipine alışır kötü hatta çirkin erkeklerden çok daha kötü huylarını görüp nefret edebilirsin. keza yakışıklı erkeklerin çoğu yatakta kötü olmalarının yanısıra her an kokain çekmiş gibi sinir bozucu fakat içi boş bir özgüven ile canınızı sıkabilir.

çok kültürlü bir erkekle evlenirseniz çevrenizdeki insanların ‘vay be!’ tepkisi kolay kolay bitmez ve bu hep hoşunuza gider. fakat kültürlü erkeklerin güzel kadın açlığı ve başka kadınlardan sürekli ilgi görme isteği bir müddet sonra çekilmez bir hal alabilir. ondan çocuk yapmak istemeyecek hale gelip ayrılmak için yollar ararken kendinizi bulursunuz.

çok zengin bir erkek kadınları pek çok açıdan doyurur. evlilik hayalleri çevrenin varlığınızı hep kıskanacak olması, bir ömür boyunca para hesap etmemek, kıyafetleri etiketine bakmadan almak... litre ile mürekkep yalamış kadınları bile cezbeder fakat unutulmaması gereken birşey vardır ki, eş- sevgili adayınız koç, sabancı, eczacıbaşı gibi ailelerden gelmiyorsa çok olsa üç göbektir zengindir ve zengin insanlar, kaşıkla verip kepçe ile alarak zengin oldukları için ilişkilerinde de fayda maliyet analizi yaparak dişi bireyi hayatından soğutabilir.
    gelelim çiftler arasındaki seks-ten uyumu- koku uyumu meselesine. ki ben asla hepsinin bir arada uyduğunu görmedim. bir erkeğin ya teni size çekici gelmez ya kokusunu sevmezsiniz ya da istediğiniz performansı bulamazsınız. hadi diyelim hepsi bir arada şükela. gün aşırı bacaklarınızı herifin omuzunda buluyorsunuz. beraber geçirdiğiniz geceler aile olmak ve bacakomuzaları resmî hale getirmek için adeta çorum ilinin anahtarı gibi teşvik ediyor. kendinizle gurur duyuyorsunuz. işte bu en en en kötü kandırmaca.
    sizi ve çevrenizi mest edecek bir tip yok. ağzınızı açıp saatlerce dinleyeceğiniz bir bilgi deryası yok. sizi güzel yaşatacak, olası çocuklarınızı kolejde okutabilecek bir maddi imkan yok. belki hamileliğinizin en zor döneminde bile çalışmak zorunda kalacaksınız. para kazanmak zorunda olacaksınız çünkü.

hem de ne ile aldatıldınız? kıçı kırık seks ile. gitgide daha az yapılan!!! sürekli daha az zevk veren!!! yaş ilerledikçe ihtiyaç bile duyulmayan seks ile.

bir seçme şansım olsa beni güldüren erkeği tercih ederdim. tipler kayıkken, ne yapacağımızı bilemediğimiz anda, parasız kalındığında... her yerden bir mizah çıkarabilen, içten gülen, içten gülmemi ve çocuklarının da en içten gülmesini isteyen birini.

benim aşktan anladığım.
  • seksin ilişkide kapladığı yer ilişkinin türünü ve süresini belirleyen en önemli etkendir .az olması da çok olması kadar sıkıntı yaratır . sıfır olmasıysa ilişkinin kısa bir bekleme süresinden sonra sıfırla çarpılmasıyla sonuçlanır .
  • varsa az yoksa çok olan şeydir.
  • seks zaten insanın kendi teniyle olan bir iliskidir ve aslında özünde bireyseldir, bir ilişkiyi seks üzerine kurma embesilligi gosterilmeyecegine gore seks'in iliskideyi yeri sadece sevisilen anlardadır.sevisilmeyen anlarda seks iliskinin disindadir.
hesabın var mı? giriş yap