• sene 2012:

s.a: en büyük desteği fatih terim'den gördüm.

sene 2017:

s.a: fatih terim'i gördüğüm yerde döveceğim.
  • yukaridaki entrilere bakiyorum. adana demirspor baskanligi yapacak, fatih terim'ten en buyuk destegi gordum diye bahsediyor. sonra tff'de yer aliyor. turk telekom arena'da catering isine giriyor. sonra da adami dovuyor. bu ne lan? ayni hukumet ile fethullahcilarin isbirligi gibi hahahha. once can ciger kuzu sarmasi, sonra dayak.
  • tinerci piçlerin kahramanı.

yediği dayak için fatih terim'e 3 bin lira ceza verilmiş.
  • fatih terim'den dayak yediği mahkeme kararı ile kesinleşmiştir.
  • kendisinin heykelini yapan bi’ grup vardı, ne oldu onlara? pek sesleri çıkmıyor darp raporu alıp yalan söylemiş olması konusunda. darp raporunu da çerçeveletip heykelin eline tutuşturun bi’ zahmet.

neydi heykelin adı? hah, hatırladım: “türk futbolunun kaderini değiştiren adam.” doğru, değiştirmiştir... hırvatistan ve izlanda ile kendi evimizde maç yapacakken ve ikisiyle de aramızda 3 puandan az fark varken, dünya kupasına gidemememize sebep olmuştur. terim kalsa daha önce defalarca yaptığı (hatta bu sezon galatasaray’la tekrarladığı) gibi, son maçlarda seri yakalayıp hedefe ulaştırırdı takımı... ama öyle olsaydı galatasaray şampiyon olamazdı bu sene.

işi daha da ironikleştiren, bu adamın heykelini yapan tiplerin galatasaray düşmanı oluşuydu...
  • dayağı yemiş, ekranlarda poz kesmiş sonra çıkıp mahkemede tekrar dayak yediği için şikayetçi olmuş bir adet zavallı.

bu yaşam formunun heykelini diktiler sırf terim nefretiyle.

çok büyüksün hocam çok.
  • fatih terim üzerinden kebapçı dükkanının reklamını yapmaya çalışırken maskara olan, “fatih terim beni dövdü” diyerek darp raporu almasının hemen ertesinde “yok aslında ben dövdüm” diye kıvıran, en sonunda da federasyon arka çıkar hevesiyle darp raporunu mahkemeye delil olarak sunan anadolu oğlanı.

fatih terim, kendisi hakkında tek kelime etmeden itin götüne sokmuştur bu şoparı. aynı şekilde sahada itin götüne soktuğu fbjk tayfası da son çare olarak bu kekodan medet umacak hale gelmiş anlaşılan.

büyüksün fatih hocam..
  • düne kadar fatih terim'in dibinden ayrilmayan bir adam neler döndü de buralara geldi münasebet bilinmiyor...iki mavraya cok da tav olmamak lazim.
  • darp raporu alıp “dayak yedim” diye şikayetçi olmuş kolpacı.

aziz ve cokcokcuları gibi kolpacıların kahramanı da kolpa olmalıydı zaten. taşlar yerine oturuyor. *
  • acz içindeki fanatiklerin sarıldığı kişidir. ne dayak atmıştır; ne dayak yemiştir. terim'in dükkanına gelmesini fırsat bilip, onun üzerinden kişisel reklamını yapmış; meşhur olmuştur. muhtemelen adana kebap'a zam yapmıştır. günlük sattığı kebap miktarını arttırmıştır.
hesabın var mı? giriş yap