şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sene 2012:

s.a: en büyük desteği fatih terim'den gördüm.

sene 2017:

s.a: fatih terim'i gördüğüm yerde döveceğim.
  • tinerci piçlerin kahramanı.

yediği dayak için fatih terim'e 3 bin lira ceza verilmiş.
  • kendisiyle tt arena'da düzenlediğimiz madonna konserinde tanışmış ve verdiği kararlar ve inatçılığıyla beni benden almış abidir. çok detaya girmeyeceğim ancak genel yargıları konusunda fikir vermesi açısından sadece bir örneği açıklıyorum.

haziran 2012 madonna konseri için tt arenada bulunan catering şirketleriyle ortaklaşa konseri gelmesi planlanan 50.000 kişinin yiyecek ve içecek ihtiyaçları üzerine ayrı ayrı konuşuyoruz. divan, ve açık tiribün catering firması gayet uyumlu ve zeki insanlar tarafından yönetiliyor. adana yüzevler kebap ise dış alan ve vıp restauranttan sorumlu. yaklaşık 50.000 kişinin toplanacağı alanda selahattin bey, döner verelim en güzeli o hem hızlı hem doyurucu diyor. ok diyoruz tek şartımız önceden pişirilip alanda elektrik ile sıcak tutulması. lakin madonna ekibi, jeneratörler ve alandaki brandingleri bile yanmaz mesh ten istiyor ve kontrol ediyor. yanıcı, parlayıcı maddeler içeri alınmıyor. peki konser günü fatih terime olan yakınlığı nedeniyle tüm güvenlikleri kendisine bağlayan selahattin başkan ne yapıyor dersiniz ? alana bir geliyorum sabah saat 09:00 alanda 15 yemek noktasında 45 tane büyük tüp :) başkanı arıyorum, abi konseri iptal ederler bunlardan birini biri sabote etse buradan kimse çıkamaz diyorum gayet serin kanlılıkla döner soğuk yenmez diyor.

tüpler tahliye edildi, alternatif yiyecek alanları oluşturuldu ve o günden sonra başkan benimle hiç konuşmadı :)
  • yukaridaki entrilere bakiyorum. adana demirspor baskanligi yapacak, fatih terim'ten en buyuk destegi gordum diye bahsediyor. sonra tff'de yer aliyor. turk telekom arena'da catering isine giriyor. sonra da adami dovuyor. bu ne lan? ayni hukumet ile fethullahcilarin isbirligi gibi hahahha. once can ciger kuzu sarmasi, sonra dayak.
  • dayağı yemiş, ekranlarda poz kesmiş sonra çıkıp mahkemede tekrar dayak yediği için şikayetçi olmuş bir adet zavallı.

bu yaşam formunun heykelini diktiler sırf terim nefretiyle.

çok büyüksün hocam çok.
  • fatih terim'den dayak yediği mahkeme kararı ile kesinleşmiştir.
  • kendisinin heykelini yapan bi’ grup vardı, ne oldu onlara? pek sesleri çıkmıyor darp raporu alıp yalan söylemiş olması konusunda. darp raporunu da çerçeveletip heykelin eline tutuşturun bi’ zahmet.

neydi heykelin adı? hah, hatırladım: “türk futbolunun kaderini değiştiren adam.” doğru, değiştirmiştir... hırvatistan ve izlanda ile kendi evimizde maç yapacakken ve ikisiyle de aramızda 3 puandan az fark varken, dünya kupasına gidemememize sebep olmuştur. terim kalsa daha önce defalarca yaptığı (hatta bu sezon galatasaray’la tekrarladığı) gibi, son maçlarda seri yakalayıp hedefe ulaştırırdı takımı... ama öyle olsaydı galatasaray şampiyon olamazdı bu sene.

işi daha da ironikleştiren, bu adamın heykelini yapan tiplerin galatasaray düşmanı oluşuydu...
  • önce gidip darp raporu aliyor, ifadesinde terim bana yumruk atti diyor,
    ertesi gün terim geldi ortalik karisti ben kendisini görmedim diyor,
    ertesi gün terim geldi dövdüm diyor.

bu arada fatih terim'in mekana girip mekandan ciktigi görüntüler mevcut ama nedense kavga kismi yok.

mahkemede ise fatih terim'in selahattin aydogdu'yu darp ettigi selahattin aydogdu'nun ise terim'in annesine küfrettigi acikca beyan ediliyor.

2 tarafin da mahkemedeki yeminli ifadesine göre selahattin, terim'e telefonda küfür etti terim de gitti dövdü.
    o hazirlanan maskeleri rahatlikla götünüze sokabilirsiniz.
  • dünyada dayak yiyip de heykeli dikilen tek kisi.

artik heykelini kim neresine ne yapar o bilinmez.
  • 5. sınıf sokak serserileri tarafından mekanı basılan değerli bir esnaf.