• -selam:)
    -selam:)

-...(typing efekti)

10 dk geçer.

-...

10 dk daha.

-götün güzelmiş.
    -hele şükür, selam yazınca vasat sandıydım seni, nerde buluşuyoruz?
  • medeniyet gereği verilen selamı hakir görenlerce kınanan insandır. inek bile ahıra girdiğinde bir mö der, bizimki hatrının sorulmasından rahatsız oluyor haspam. istiyor ki "hamburger mi, lahmacun mu?" diye bir soruyla şebeklik yapmaya çalışsın karşısındaki kendini beğendirmeye çalışan zavallı. ya da bir fotoğrafa bakıp sürmeli gözlerine methiyeler dizsin, gece saçlarına mısralar yazsın ve sonucunda egosu pomplansın soktuğumun kezbanının. çomara zaten dert değil, ne dersen de yürür o.

bu "ilk cümleden onları yakalamalısın" şeklindeki reklamcı mentalitesiyle başlarsan, insan gibi sohbet etmeye kendini kapatırsan, ardından "neden tinder'da herkes beni sikmeye çalışıyor sadece?" diye sormayacaksın. sonuçta tüketim toplumu kafası budur. siker, arkasını döner gider.

insan gibi açılış işte, beğenmeyen unmatch eder. farklılık yaratmaya açılış kelimesinden başlamanı isteyen prenses kezbanlar için de uğraşmaya gerek yok.

ha, "naber"den sonra muhabbetin devamını getirip ilgi uyandıramıyorsan o ayrı.
  • klasik bir kezban serzenişi '' ama sıra dışı bir şey yazsın selam ne''. bunun temelinde prenseslik sendromu var. kendini o kadar özel zannediyor ki ona normal bir insan gibi selam verilmesini kaldıramıyor. lan amına kodumun sen karşı tarafı beğenmişsin karşı taraf seni beğenmiş bu neyin afra taftası? ilk mesaja bir insan maksimum ne yazabilir ?

biraz medeni olun. insanlar sohbetlere selam vererek başlar. ayrıca ilk mesajda karşı taraftan çok ilginç bir şey beklentiniz de çok komik. sen at bakalım bir kerede o ilk mesajı ne kadar ilginç olabiliyorsun. bıktım artık şu kezoların kendilerini kazanılması gereken bir ödül olarak görmesinden. ulan resmen kendi kendinizi farkında olmadan objeleştirip küçük düşürüyorsunuz farkında değilsiniz.
  • tinder kullanmıyorum ama kullansaydım ilk mesajda niyeti belli ederdim..
    ne kastıracağım memleketin ne muhabbetine?

- selam ; ev boş mu?
  • are you sex? dense mutlu olacak insan beyanatı.

işte böyle kadınlarla aynı kefeye konduğum için bıraktım tinder kullanmayı.
hesabın var mı? giriş yap