• almanya da 1 fc koeln un 23 yas alti takimi formasini giyen 1989 dogumlu umit milli savunma oyuncusu.
  • 12-06-2009 tarihi itibarı ile kayserispor ile 4 yıllık sözleşmeye imzalamış olan 20 yaşındaki gurbetçi defans oyuncusu.
  • 6 şubat 2010 kayserispor galatasaray maçında kısacık saçlarıyla bana fifa world cup gibi oyunlardaki default karakterleri hatırlatmıştır. adamı gördükçe oyun oynuyormuşum gibi hissettim valla.
  • kayserispor'un defans oyuncusu. 1989 wuppertal doğumlu. wuppertal’de profesyonel olmasına rağmen, orada sadece bir maç oynadıktan sonra fc köln’e transfer oldu. 2008-2009 sezonunda köln’ün ikinci takımında hemen hemen bütün maçlarda ilk 11’de oynadı ve şampiyonluk yaşadı. daha sonra, kayserispor'a transfer oldu.
  • geçtiğimiz sezon başı rıdvan şimşek'i izlemek için akdeniz oyunlarındaki ümit milli takımın maçlarına göz atmıştım ve defansın göbeğinde bursasporlu serdar aziz ile birlikte çok başarılı bir performans göstermişti. geçen sezon da kayseri'de banko ilk 11 oynadı ve takımın az gol yemesinde büyük payı vardı. teknik, topu iyi oyuna sokan ve sert bir stoper. aynı zamanda orta sahada ön libero mevkinde de oynayabiliyor ama asıl yeri stoper tabii ki. 1-2 sene içinde üç büyüklerin radarına gireceğini tahmin ediyorum.
  • türk futbol tarihinin en iyi stoperi.
  • karadeniz uşağı. yakın bir karadenizli arkadaşımın amca oğlu.
  • milli takımın sıkıntı yaşadığı stoper bölgesine güneş gibi doğmuş futbolcudur. ersan adem gülüm ile birlikte gelecek 5-6 yıl milli takımın savunmasını oluşturması arzulanandır.
  • kafa topu alamayan stoper.
  • milli maçtaki performansını izlemedim bilmiyorum ancak ligdeki performansı üzerine konuşursak eğer, tıpkı ersan adem gülüm gibi yurtdışında yetişmiş olmanın müthiş avantajına sahip. çok çok iyi bir stoper.

ersan adem gülüm eğer iyileştikten sonra eski performansını verebilirse her 2si milli takımın önümüzdeki 10 senesinin banko stoperleri olmalı.
hesabın var mı? giriş yap