• türkiye büyük millet meclisi 21. dönem milletvekili
    şeref malkoç, trabzon
    trabzon - 1960, ali, memnüne - istanbul üniversitesi hukuk fakültesi -
    orta ingilizce - avukat - köy hizmetleri 11 inci bölge müdürlüğü,
    t.denizcilik işletmeleri genel müdürlüğü, tez iş, belediye iş, öz gıda iş,
    öz iplik iş sendikaları avukatı, serbest avukat - xx nci dönem trabzon
    milletvekili - evli, 3 çocuk.
  • ak parti'nin yüksek seçim kurulu temsilcisidir kendisi. sağ kaşındaki tuhaf beyazlıkla tanınır.
  • has parti kurucu üyesi daha sonra akp siyasi etik kurulu başkanı ve şimdi de cumhurbaşkanının başdanışmanı olmuştur. siyasi kariyerinde izlediği yol nasıl bir adam olduğunu anlamamız için yeterlidir.

(bkz: numan kurtulmuş)
  • trt'de konuşuyor şu an. ben dinlerken yoruldum abicim bu nasıl bir konuşmadır.
  • sayın şeref malkoç, milletin meşru müdaafa hakkı demiş.

peki malkoç'a sormak istiyorum:
    her yıl milyonlarca türk genci askere neden gidiyor? bu toprakları korumak adına değil mi?

madem böyle bir öneriniz var, bu hayata geçtiğinde, madem kendimizi koruyabileceğiz, yasal bir şekilde silahla müdaafamızı gerçekleştirebileceğiz, yine de askerlik yapmamızı zorunlu kılacak mısınız?

askerlik kurumu neden var ve nasıl oluyor da ülke ile karşı karşıya gelen bir zümre oluşabiliyor bu kurumun içinde? ve yine bu önerinizde nasıl oluyor da, zorunlu kıldığınız bu kurum ile kendi yasal silahlarımız ile çarpışmamızı öneriyorsunuz?

her şeyi geçtim, bir türk vatandaşı insan evladı hiçbir şekilde elini silaha sürmek istemiyorsa, ona öneriniz nedir?
  • ne demeli ne söylemeli de senden ve senin zihniyetinden kurtulmalı?
    allah senin ve senin gibilerin şerrinden er ya da geç korusun bu ülkeyi.
  • "darbelere karşı milletimizin ruhsatlı silah almasının önü açılacak" açıklamasını yapan cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan'ın başdanışmanı. biz neyin derdindeyiz, adam neyin derdinde...

http://t24.com.tr/…ah-almasinin-onu-acilacak,350465
  • kendisi hakkinda bu kadar az entry girilince oldu sandigim sahis. adam acik acik "tek haneli iq'ya haiz insanlara silah verecegiz" dedi. ulke oyle bok icinde ki bu bile siradan geliyor. normal bir ulkede bunu soyleyen adami yerin dibine sokarlar.
hesabın var mı? giriş yap