• çok içine kapanık veya çekingen, bir ihtimalse düşünceli adamdır.
  • kıçıyla sevdiğindendir..

yavşak herif, seviyor olsan, aramadan durabilir misin hiç?
    hikaye.. kadın da içmekte haklı.. kimbilir ne hale getirdi bu yavşak onu..

edit: ya valla yanlış anladım.. başlıkla dalga geçmek gibi bir amacım yok.. kimi zaman, anlamak istediği gibi anlayan adamlardan oluveriyorum..
  • sevmiyordur. sevgisi yalandır
  • muhtemelen sizdigi yerde kusmugu icinde bogulmak uzere olan adamdir.
  • arayamayan adamdır. numarayı denk getirememiştir zira o kafayla. nasıl olsa ayrıldık, deyip numarasını da silmiştir üstelik. şansız bedevi.
  • eğer karşılıksızsa sevgisi, kendi gururunu incitmemek içindir. sevdiği kadını rahatsız etmemek içindir. acısını içinde tutar, parmakları telefonun üzerinde dolaşır ve dolaşmakla kalır.
    eğer karşılıklıysa sevgisi, o zaman galiba sevmiyordur veya çok sarhoştur.
  • sarhoşken bile aramayan insansa eğer sevdiği kadın değildir o. sadece söyler sarhoştum zaten dün diye. kadının haberi bile olmamıştır ki, o arasın. zaten aramazsa aramasın. sarhoşken söylebildikleri varsa hiç söylemesin daha iyidir. sonrasında onları duyamayacağını bile bile sarhoş halini beklemek de mantıksız olur. anlık mutluluksa o, mutluluk o anlık için de gereksizdir. nasılsa geçici bir his onun da o an içinden geçen. bana gerçeklerle gel bebeyim. (bkz: ukteydim doldum)
  • muhtemelen o kadının kendisini arayacağından fazlasıyla emin erkektir.
    kendine gelmesi ve kıçının tutuşması için, o kadının üç gün kendinin tutup herifi aramaması, sonrasında da arama sıklığını normalin altına düşürmesi yeterlidir.
    (bkz: rahat batıyo eşşoğlueşşeklere)
    **
  • kontörü bitmiştir. uzattınız siz de
hesabın var mı? giriş yap