şükela:  tümü | bugün
 • çok ulvi nedenleri olabilecek erkektir tabi, ancak kafası basmayan erkek de olabilir.

  bundan yıllar yıllar önce, develer tellal, messenger sosyal medya iken, bir hatun vardı lise arkadaşım buradan görüştüğümüz. üniversitede ilk senemdi. bir gece vakti muhabbet ederken bana buradan bir şarkı gönderdi. evet bizim zamanımızda internete takım elbiseyle oturulur, msn'den mp3 gönderilir ve 45 dakikada alınırdı sevgili ekşiciler. gece geç vakit, bütün millet uyuyor. dediğim gibi, internet adabı nedir, emeğe saygı, rep nedir bilen nesildeniz. sırf bu yüzden, ayıp olmasın diye açtım dinledim şarkıyı kısık sesle. dolayısıyla dinlediğimden pek bir şey anlamadım ölümsüz eserleriyle gönül tellerimizi titreten bir grup alman panzerine ait şarkıdan. kız beğenip beğenmediğimi sordu. "iyiymiş" dedim, ben de sana bir şarkı göndereyim o zaman diyerek http://inciswf.com/1293107129.swf tadında bir country şarkısı gönderdim. bir de utanmadan beğenip beğenmediğini sordum, "iyi" dedi. biraz sonra da gittim yattım, dediğim gibi geceydi ve yağmur çiseliyordu.

  bu son görüşmemiz oldu, bir daha hiç online göremedim kendisini.

  bu meş'um geceden 4 yıl sonra nereden estiyse, o şarkının sözlerine bakmak aklıma geldi. ha şarkıyı da sevdim, dinliyorum ara ara. anam, bildiğin ilan-ı aşk. o anda benim cevaben gönderdiğim şarkının sözleri beynimde dolanmaya başladı. tezat ortadaydı. hikayenin başka bir yazının konusu olan diğer parçalarıyla şarkının sözleri de tam bir uyum içindeydi. yapacak bir şey yoktu, köprünün altından çok sular akmıştı. mallığımın kurbanı olmuştum, ne kader, ne talih, kimseyi suçlayacak durumda değildim.

  sevgilisi olmadığı halde reddeden erkek bazen sadece bir sevgilisi olmadığı halde reddeden erkek değildir. sizin çok açık olarak verdiğinizi düşündüğünüz sinyalleri yorumlayacak zekadan yoksun bir erkektir. bu ibret vesikasını bitirirken, buradan o kıza sesleniyorum. reddedilmedin raad ol. yok öyle bi şey.
 • bir kadına gerçekten değer vermeyecek veya veremeyeceksem ,onunla mutlu olacağımı hissetmediysem , onun elini tutmak , ona sarılmak için heyecanlanmayacaksam ,geceler boyu onu düşünmeyecek , onun her anını merak etmeyeceksem işte o zaman o kadına ilgi göstermem. o bana deli gibi aşık olsada bu mümkün olmaz.
 • helal olsun dediğim erkektir. hayır yani nedir arkadaş zorla mı? hacı baba çeşmesi değil bu.
 • bir kaç hafta önce yaptığım eylem.. deneyelim belki olur diyeceğim bir kız değildi, yıllardır tanıyorum hassas yapısını biliyorum.. beni sevdiğini itiraf etmesi bile zor oldu onun için.. keşke içimde en ufak bir kıpırtı olabilseydi ona karşı.. ama yok maalesef.. reddetmek durumunda kaldım, kalbi en az kırılacak şekilde durumu anlatarak..

  keşke ben de karşı cinsten aynı inceliği görebilsem..
 • playstation'i vardir.
 • işsizdir,cebinde parası yoktur ve bu nedenlerden dolayı reddeden erkektir.
 • çok görmüş ve geçirmiş erkektir.
 • her erkeğin örnek alması gereken erkek türü.. her gel diyene giderek ucuz gözükmek her iki cinsiyete de mahsustur.

  lütfen özünüze dönün, hücre duvarlarınızı örnek alın. biraz seçici geçirgen olun.
 • çıkma, flört gibi tanımlamalara uyuz olan erkektir. hoşlanmadığı ve kendisinde bir geleceği olmadığını düşündüğü kıza bir umut verip hayal kırıklığına uğramak ve uğratmak istemeyen erkektir. bazı erkekler bu tip erkeği alaya alır. çünkü kendileri sözde çok sevdiği, yakında evleneceği nişanlısını " zaman geçmiyor!! " diye kısa süre kalacağı yerdeki kızlarla aldatan şerefsiz erkeklerdir. şimdi o tipleri eski nişanlıları yeni eşleri ile düğünden çekilmiş mutluluk fotoğraflarını görüyorum. ayıp be kardeşim. bu devirde ne erkek adam kalmış ne asil kadın. o yüzden olmuyor be kardeşim.
 • kafasının ütülenmesini istemeyen erkektir. kendisi gibi doğal olan birini arıyordur. yapmacık, ilgi delisi, egosu kaf dağını aşmış kişilerden bıkmıştır.