284 entry daha
  • bir keresinde hastalanmıştım. bildiğin yatıyorum hastanede. babama haber vermedim, adamcağız üzülmesin diye. annem zaten rahmetli, istesem de çağıramam. bir kız arkadaşım vardı o dönemde. nasıl denk geldiyse aradı beni, açtım, konuştuk. ayrılmak istediğini söyledi. haberi yoktu nerde olduğumdan tabii. hiç bozuntuya vermedim, eyvallah dedim geçtim

kapattıktan sonra bi düşündüm. kendimi hiç bu kadar yalnız hissettiğimi hatırlamıyorum. o gün o sedyede yatarkenki kadar. hemşire geldi bana soruyor "niye ağlıyosun sapasağlamsın sıkma canını" diyor. sebebini söyleyemedim tabii

o gün bu gündür kimse üzemiyor beni. o gün bu gündür kimseye ihtiyacım olmadı, olmayacak
  • evet, konuşalım tartışalım… önemli bi mevzu
  • ben çok sırtım kaşındığında ihtiyaç
    duyuyorum.

biraz yukarı aşkım, hah sağa doğru biraz. tamam orası. kaşı kaşı kaşı ohh.
  • ihtiyaç değil de güzel anlarımı ona söyleyememenin burukluğu vuruyor. danışmanım yazdıklarıma iltifat eder söyleyemem. güzel bir video izlerim onunla paylaşamam. güzel bir restoranda yemek yerim onunla gidemem. o anları yaşarken bunları onunla paylaşamayacağımı düşündükçe çok boğalıyorum.
  • düşünmek için olabildiğince doğayla içiçe bir rotada düzenli olarak yürüyüş yaparım. yürürken bir ağacın altına, suyun kenarına, çimenlere beraber oturup kitap okuyan, müzik dinleyen sevgilileri görürüm bazen. içim çok buruk bir hal alır. keşke beni de anlayan ve seven biri olsa, ben de tatsam bu zevkleri. çok az şeyi bunun kadar kıskanırım. belki bir gün benim de başıma gelir ne diyelim.
  • dün.
    bazen günümü planlamakta çok zorlanıyorum, beni iyi tanıyan ve “şöyle yap” diyecek birine ihtiyacım oluyor. bir süre bazı şeyler için beynimi kullanmasam ne güzel olurdu.
  • sevgiliyi bilmem ama özgür abimin mutlu olmaları için her türlü işkenceye sustuğu sonunda ise boşanarak kaybettiği o ailesine ihtiyacı var.

kadınlar haindir
  • kese atılırken sırta gelindiğinde.
  • kafamda uzun zamandır bir sis var, ne bir şeyler anlatasım, konuşasım ne de bir şeyler yapasım geliyor. işte, sevgili burada çok iyi oluyor. seni anlayan biri hissiyatını çok iyi yediriyor
  • memelerin üstüne soğuk 2 bira dökülmesi isteğinin ortaya çıktığı an bunlardan birini belirtir.
11 entry daha
hesabın var mı? giriş yap