• bazı şeyler vardır; ne arkadaşla, ne kardeşle, ne akrabayla, ne de yalnız başına yapılmalıdır. illa da sevgili yakışır yanına. örneğin her erkek hayatında en az bir kere sevgilisine traş olmalıdır.
  • makara kukara...

yapabilene helal olsun.
  • tek başına yapılırken bir eksiklik hissettiren şeylerdir bunlar. çift olarak yapanları, edenleri gördüğünüzde iç burkan şeyler...

bir şehri tanırken yüzlerce fotoğraf çekilir ona göstermek için. onunla da geliriz, denir.

dünyayı dolaşmaktır bunlardan biri de hem paylaşmak, hem tanımak için -dünyayı tanırken onu da.
  • yaprak sarın. biz sarıyoruz. çok eğlenceli oluyor. hem akşam yemeğini de aradan çıkarmış olursunuz.

dolma doldurursanız olmaz ama mesela. yaprak saracaksınız.

illa.
  • ayak masajı
  • ipleri çözüp, zincirlerden kurtulup görmeye değer her şeyi görmeye, her nerdeyse oraya gitmek. bir an için yalnız doğduğun ve yalnız öleceğin gerçeklerini unutturacak her güzel şey.
  • şakalar komiklikler.
  • hesap.

mallığın lüzumu yok, hesap yapın, hesapsız olmayın.
    hesapsız sevince sik gibi kalıyorsunuz ortada o gidiyor.
    aldım verdim ben seni niye sevdim olay bu. verdim verdim verdim verdim biz birbirimizi çok sevdik olmuyor!

bu mına kodumun başlıklarını d ahep ben içnce açıyorsunuz alacağınız olsun...
  • sakin bir ortamda, hafif bir enstrumental müzik eşliğinde kitap okumak, daha sonra da okunulan kitaplar hakkında yorumlar yapmak.
  • hiç izlemediyseniz lost a sarın kendinizi. dünyadan ve birbirinizden o kadar kopacaksınız ki bölümler bittiğinde birbirinizi özlemiş olacaksınız. sonra da sevişin işte, iyi gider.**