• the 11th doctor: "biting is excellent! it's like kissing. only there is a winner."

(bkz: adam haklı beyler)
  • enn güzeli..
    bi sen bi o, bi sen bi o.. şiddeti giderek artar, kızarır, kızarsın, kızar, morarır, yapma der/sin, yine ısırır/sın, acının zevke dönüştüğünü -herr seferinde, hisseder/sin, daha bi sarılır/sın..
    giderek daha da derinleşen dişş izlerine bakar ve garip bi itti/hazzla gülümser/sin..
  • "taocu seks" serisinin ikinci kitabi. serinin tum kitaplari soyledir :

1. sevisirken yalamak
    2. sevisirken isirmak
    3. sevisirken kopartmak
    4. sevisirken sindirmek
    5. sevismek ne guzel sey yarabbi
  • şöyle bi şey olduğuna dair duyumlar almıştım; http://sketchtoy.com/69243296
  • içten gelen, içi ısıtan, çok şey hissettiren hareket.

şöyle ki; ısırmak benim için normal zamanda bile oldukça önemli bir sevgi gösterme şekli olduğundan sevişme esnasında bunun etkisinin katlandığını hissediyorum.

uyarılmış ve her noktası hassaslaşmış ten daha bir ısırılası duruyor. dişlerimin arasında sıkışan kısımdan vücuda akan bir acıyı ve zevki görüyorum. nasıl yayıldığını hissediyorum.

çünkü, aynı anda bende olan ise bundan çok az farklı.

ısırdığım kişinin ve onun vücudundan aldığım acının tadı başımın arkasında toplanıyor sanki. yeterince biriktiği zaman da ensemden omurgam boyunca aşağılara akıp karın boşluğumda ve kasıklarımda bir sıcaklık hissi yaratıyor, daha fazlasını istiyor.
  • kesinlikle tutkuyla sevmenin,içten gelen bir duygunun eylemi olduğuna emin olduğum bir eylemdir.
  • çok sevmekle alakalı bir durum. bir diğer değişle sevişirken almak istediğiniz zevke, geriye kalan son duyunuzu (tatmak) katmak istemenizle alakalıdır. çünkü hissedersiniz, koklarsınız, duyarsınız ve koklarsınız. geriye sadece tatmak kalmıştır.
  • bazı insanlar için gerçekten karşı tarafı arzuladığının ve bazen ona karşı kontrolü kaybedebildiğinin göstergesidir. eğer partneriniz bu esnada acıdan keyif alan biriyse renkli bir seks hayatı ve renkli bir vücuda da sahip olabilirsiniz. *
  • valla ben yapıyorum. alışkanlığa döndü resmen amk durduramıyorum kendimi. daha bundan hoşlanmayan kadınla da karşılaşmadım. en azından bi tepki görmedim. (tabi şiddetini abartmamak lazım. yoksa dozajı artarsa şevheti kaçırabilir haberiniz olsun)

sadece yüz ve boyun civarı olursa kızıyor bazısı o da ertesi gün insan içine çıkacağı için. ısırmaya devam.

edit: hoslanmayanla karsilastim:( ama yaptigim hicbir seyden hoslanmiyordu zaten. muhtemelen beni sevmedi eheh
  • içgüdüsel bir dürtü... tadına bakma olayı.
hesabın var mı? giriş yap