• görüşmediğim erkektir.
    zaten heteroseksüelim niye sevişiyoruz ki abi senle alla allaa.
  • dürüsttür.
  • "senle sevişmeyeceğim" kadını olduğum için umrumda olmayan, muhtemelen özgüveni acınası bir ilüzyondan ibaret olan erkektir.
  • aklı fikri malafatında olan erkektir :))
  • sadece erkeklerin başına gelen bir şey değil. kızların da bazıları kendilerine prenses muamelesi yapan erkekleri terkediyorlar. oysa onlar prenses muamelesi aramıyor, yatakta kendilerini doruğa çıkartacak birini arıyorlar.

fakat elbette seks yoksa ayrılalım denmez açıkça ama bu dikkatli bir şekilde ima edilir.
  • bayanın kendini kullandırmaması adına, yol verilmesi gereken erkektir...
  • sonra burda ağlamayın 30'dan sonra evlenemiyoruz, düzgün erkek bulamıyoruz falan diye.
  • kabalık içeren ifade.

ama birbirimizi yemeyelim sevgili romalılar! hiçbir erkek bu kadar doğrudan, kesin içeriğe haiz bu lafı durduk yere etmez. bu laf söylenmez, söyletilir. bu lafı söyleten kadın da zaten erkekte ileriye dönük umut bırakmamış, artık (vurgumuz burada.) sevişmenin dahil olduğu bir ilişkileri olmayacağını hissettirmiş kadındır.

ve evet, m.ö bir zamanlar bu sözü kullandım, zerre pişman değilim.
  • bilumum yag yakici, protein tozu ve gym urunu kullanir, akil fikir 30 dk kardiyoda ve sabah yenecek 8 yumurtadir.. kardesim gecen dead lift'e giriyorum :dd neyse uzun lafin kisasi bu cocuk bu kadar eziyet cekerken six pack'lerine dil attirmak hakkidir he ama sevismeyeceksen de no need to meet be qardesim.
  • ben abazayım diyemeyen erkeğin, "nazikçe" bunu ifade eden modelidir :)
hesabın var mı? giriş yap