• meselenin uyumasında değil götünü dönmesinde olduğunu anlayamayacak olan adamdır.

dip not: sözlükteki erkek nüfusunun nasıl da baskın olduğu bu başlığın bunca zamandır dolmamış olmasıyla belli ediyor kendisini.
  • (bkz: seviştikten sonra hemen yatıp uyuyan erkek) kavramının köylücesi.

köyüne dön bacım.
  • başını sallayıp maaşını almıştır. huzur içinde bir uykuyu çok görmeyin bacılar.
  • ne yapsaydı, öldürse ve şiddet uygulasa daha mı iyiydi.

yani şu kadınların sürekli olarak ilgi ve alaka görmek istemesini anlamıyorum.

sen yatakta ölü gibi yatıyor iken o adam sana hayırdır “kan aldırmayamı geldin” diyor mu?

biraz saygı lütfen.
  • maddeler halinde nedenlerini siralayalim:

1) sevistigi kisiyi mali olarak görüyordur,
    2) pek muhtemel sevistigi kisiyi sevmiyordur,
    3) sevismeyi bilmiyordur.
    4) ne kadar zaman sonra yattigini ve hangi saatlerde sevisildigini yazmadiginiz icin muallakta kalmis fakat sevistikten sonra uyuma hormonu cok daha fazla salgilaniyor ve buna bagli olarak birlac dakika icinde uykuya dalinabiliniyor eger ikinci tura gecilmediyse.

edit: imla
  • kadını uyutamadıysa sıkıntı.
  • yoruldu garip dinlenmesin mi?
  • asli görevini yerine getirmiştir. fazlasını beklemek şımarıklıktır.
    sevişemeyen ama sarılan erkeği tercih edecek kadın yoktur sanırım.
    hem sevişip hem sarılarak uyuyanı bulursanız dededen kalma bağı bahçeyi üzerine yapın, kredi çekip altına araba falan alın, ne yapın ne edin elinizde tutun, kaçırmayın. zira pek yok öyle bir dünya. anca ilişkinin ilk bir ayında falan olur. sonrası öküz mod on.

not: ben d segment 2 litre dizele fitim.
  • walla biz masumuz. tamamen biyolojik.
  • adam madam degildir
hesabın var mı? giriş yap