şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: şeyh said)

  ingilizlerin maşası şeyh said. bu isyan sırasında aynı anda musulda da isyan çıkmasından dolayı musulu kaybetmek zorunda kaldık.

  iç kale sağlam değilse dış politikada da başarılı olma şansınız yoktur.

  nefretle anıyoruz.

  edit: bazı kendini bilmezler hala chp der. ama bilmezler ki şeyh said için akp anma töreni gerçekleştirir, çok büyük insandır güzellemesi yapar. sizin de zamanınız geçecek az kaldı.
 • chp ve iyi parti'nin ittifak yapmadığı, bonus olarak malum partinin sınırda acılı lahmacun ısmarladığı, terör destekçisi bir partinin yaptığı açıklamadır.

  edit:
  teröristleri otobüsler üzerinde karşılayarak bol acılı lahmacun ısmarlayanları şuradan görebilirsiniz!

  utanmadan bu teröristler için fatiha isteyenleri ise tam olarak buradan görebilirsiniz!
 • eğer bu köpeğin önderlik ettiği isyan olmasaydı misakı milli haritası büyük ölçüde tamamlanacaktı, bu soysuz ve çevresi "dini" ele alıp, cehaleti silah yapıp ciddi kaosa neden oldular ve ülkemizin, orta doğunun tarihini olumsuz bir şekilde etkilediler. akp'li siyasal islamcılarla ortak kümede buluştukları şeyh sait denilen satılmış, soysuz it hala kitle kontrolü için kullanılıyor. zamanında necmettin erbakan bu soysuzun oğlu şeyh selahaddin'i milli selamet partisi mitinglerinde gezdirmiştir. kinle, nefretle suladıkları coğrafya insanını hala aynı masallarla uyutuyorlar. arap kafasından, şeyhlerden, şıhlardan, tarikatlardan uzak cumhuriyetin en büyük düşmanı bu yılanlardır.
 • mazhar müfit bey şeyh sait sorgusunda soruyor :
  - küffar islam beldelerini çiğnerken cihat nedir ?
  - o da cihattır. farzdır.
  - yunan bütün memleketimizi çiğnerken bu topladığınız dörtbin kişi ile neden yunan üzerine yürümediniz ?
  - o zaman yine giderdik. "vaktimiz yoktu". o zaman biz çok perişandık. vaktimiz olsaydı durmazdık. bu muharebede göçmendik, yoksulduk.

  kurtuluş savaşı sırasında yunana tek mermi sıkmamış, biz o zaman perişandık, "vaktimiz yoktu" diyen adam nasıl oluyor da iki yıldan daha kısa süre içinde 4500 kişiyi donatacak silahı buluyor ?

  o dönemde musul için uğraşan ülkemizi içeriden zayıflatmak isteyenler mi verdi acaba silahları ?

  bu adamın arkasından hala güzelleme yapacak vatansever var mı acaba ?

  not : üstteki sorgu mahkeme tutanaklarıdır. isteyen bulabilir.
 • yoldaş derken hiyanet yoldaşları tabii ki.
  memleketin musul ve kerkük'ü alamamasının önemli sebeplerinden biridir bu hain.

  hdp halt etmiş.
 • gazi mareşal mustafa kemal atatürk'ün gazabına uğramış talihsiz böcekler için kullanılan ifade.
 • şeyh sait ve 47 arkadaşına, onların yedi sülalesine, onları saygıyla ananlara ve onların da yedi sülalesine, ölmüşlerine, gelmişlerine, geleceklerine sokayım...

  türk düşmanlarının canları kızıl tamuya...

  tanım : şeyh sait ve 47 arkadaşının ölüsünü dirisini her gün birisini sikeyim diye cevap verdiğim terör örgütü yalayıcı orospu çocuğu siyasi oluşumun beyanıdır...
 • geçmişten günümüze terörle bağını koparamadığını gördüğümüz bir parti beyanı.
 • açıklamayı kaleme alan kişi tülay hatimoğulları. bundan 4 ay önce mecliste çocuk tacizcilerine af tartışılırken "çocuk yaşta evlilik ömür boyu tecavüzdür" açıklamasını yapan kişi. =>

  demek ki kadına "bayan" dememekle, "eril" dil kullanmamakla, "toplumsal cinsiyetle insanları ötekileştirmeme" ile mesele bitmiyor. önce bir kadının bir ortaçağ şeyhine methiye düzmeme aşamasına gelmesi gerekiyor. demek ki ortalarda sosyalist geçinmekle sosyalist olunmuyor, önce bir feodale güzelleme yapmamayı öğrenmek gerekiyor.

  hdp seçmenlerine de buradan sesleneyim, hiçbir parti sizi, bizi bir kapıya zincirleyemez. sahip olduğunuz tek zincir sizi günde 30 tl'ye güneş altında çalıştıran, traktör kasasında gün doğumu otoyol kenarlarına düşürenlerin zinciridir.

  o zincir kendi çocuklarını paris'lerde, viyana'larda okutanların güzellediği feodallerle yıkılmaz, ancak sağlamlaşır. tülay hanım çok istiyorsa kendi ailesini feodallere parya yapabilir, bu toprakların ağalara verecek genci kalmamıştır.
 • akparti'nin megri megri diye beraber şarkı söyleyip, dağdan inenleri çiçeklerle karşıladığı parti'nin saçma sapan söylemi. ingiliz ajanlarıni anacaksak eğer bir sürü var dünya üzerinde onları da unutmayalım.