• sorulmasi gereken soru neden üç milyon takipçisi olduğudur? bir insan bu saçmalığı neden görmek ister?
  • üst edit: başlık sahibi gereksiz entry'i tekrar düzenleyerek ettiği hakaretleri silmiş. ekran görüntüleri bende mevcut. kendisini türk adalet sistemine ve savcılarına emanet edeceğim.
    (bkz: 31 ekim 2020 ekşi sözlük rezaleti)

ben bu hatunu neden takip ediyorum demeden sözlük'te gündeme taşıyan suser'ı "sözde" rahatsız etmiştir.

prim veren sensin, şikayet eden yine sensin. 3 milyon takipçisinden sözlük kullanıcısı olan belki binlerce kişi vardır ama başlığı sen açmışsın. sen hayırdır?

edit: ee bunun nickaltında ak troll yazıyormuş. başlıklarını engelle fasilitesi de tekrar devreye alınmışken basın butona...
  • bir adet sik kırığı sayesinde öğrendiğimiz olay. bize ne ulan amk malı, ayrıca sana ne. hayatımdan 3 dakika çaldın. ezik ya
  • şeyma subaşı, izmir depremi sonrası tek derdi şeyma subaşı'yı linç ettirmek olan birinden daha zararlı bir insan olamaz. ayrıca ring kızı olmak da suç değil, çalışıp parasını kazanıyorsa kimseyi ilgilendirmez. ortadoğu'nun iğrenç linç kültürüne alet olan herkesi engelliyorum artık. büyük beyinler fikirleri, orta beyinler olayları, küçük beyinler ise insanları tartışır diye bir laf var. milletin hayatıyla uğraşmaktan vazgeçin. sıktınız baydınız kusturdunuz.
  • ne mal adamlarsiniz aq. sen, ben, diğerleri ne yapıyor sanki? sabaha kadar üzülüp yemeden içmeden mi kesiliyor? ateş düştüğü yeri yaka. herkes hayatına devam ediyor. babam öldüğü gün; gelen en yakın akrabalar bile çay eşliğinde siyaset ve futbol konuşuyordu. sahte bir şekilde acıklı paylaşımlar mi yapsın?
  • ülkende 24 kişi feci şekilde can verdi, daha kaç tane ölüm haberi gelecek belli değil, milyonlarca insanın okuduğu bir platformda yazıyorsun ve şeyma subaşı duyarı kasıyorsun. biraz bekleseydin be. sana prim yaptıran, saf, yurdum yazarlarından nemalanıyorsun bari çok az saygın olsaydı.
  • ya yuh be ! başlık sahibi tam bir sahtekar !

--- spoiler ---

şeyma’yı takip ettiğim falan yok, ayrıca instagramım da yok. bu görüntülere ulaşmak için bunlara gerek yok zaten. ayrıca bu başlığın amacı duyar kasmak falan değil...
    --- spoiler ---,

ulan deyyus sen şu başlığı açmasan, sayısız insanın haberi dahi olmayacaktı şu olaydan !

insan hayatına saygı diye zırlamışsın, sen kendin insan hayatına saygısızlık etmişsin ! sanane ulan milletin ne yapıp ne yapmadığından !

işte ortadoğu zihniyeti tam olarak bu: dünya 5'ten büyük deniyor ya hani, hakikaten büyük ! hakikaten !

rezalet puanım 10/10. ama başlık sahibidir rezaletin ta kendisi.

edit: abi olaya bak sözlüğün geldiği nokta: özelden küfür kıyamet ama mesaj alım kapalı. neden? peki, derdini avukata anlatırsın ne zamandır tazminat almamıştım.
  • deprem yerine seymayi takip eden mal beyani. sen yazmasan benim haberim dahi olmayacakti misal sayin duyarlı mal.
  • kendisini takip eden 3 milyon kişi bu durumdan rahatsız ise takipten çıkabilir. sözlüte başlığı açılmasa benim haberim bile olmayacaktı mesela. ne bekliyoruz ki şeyma'dan. bu ayki nafakamı depremzedelere bağışlıyorum falan demesini mi.
  • bu ne biçim salak bir başlık yahu. afetler kötüdür ancak hayat devam etmek zorunda. ülkenin bir yerinde deprem olunca size gelen iş tekliflerini reddedip evde mi oturuyorsunuz?

yok meriçmiş yok bilmem neymiş. git kafana sık türk milleti için hayırlı bir iş yapmış olursun. toplum senin gibi tipler yüzünden bu halde. ayrıca sen kimsin ki toplum adına konuşuyor, fikir belirtiyorsun? şeyma subaşını da takip etmem sevmem de.
hesabın var mı? giriş yap