• duyarcılığın da bu kadar yani deprem oldu diye paylaşim da yapmayalım mı?

ne sacma bi zihniyetiniz var lan

edit : yarı çıplak demiş bir de arkadaş valla bu ortadoğu zihin yapınızdan ne zaman çıkacaksıniz merak ediyorum
  • ring kızı değil ortalık malı olmuş bu.
  • aptalın teki zaten ne bekliyorsun ki ne saygısı ne ahlakı, kadın acunu dolandırdı şimdi de aptallar sayesinde geçinip gidiyor
  • sorulmasi gereken soru neden üç milyon takipçisi olduğudur? bir insan bu saçmalığı neden görmek ister?
  • ülkende 24 kişi feci şekilde can verdi, daha kaç tane ölüm haberi gelecek belli değil, milyonlarca insanın okuduğu bir platformda yazıyorsun ve şeyma subaşı duyarı kasıyorsun. biraz bekleseydin be. sana prim yaptıran, saf, yurdum yazarlarından nemalanıyorsun bari çok az saygın olsaydı.
  • ortadoğu zihniyetine sahipsin evet. çünkü her şeye, herkese karışma hakkını görüyorsunuz kendinizde. sanane milletten. kadını burda gündeme edince iyi mi yapmış oldun? şeyma subaşı da bunu görünce aydınlanma yaşar zaten değil mi? mal mısınız ya? ancak prim kastırıyosunuz millete. şeyma subaşını sevmiyosan takip etme,engelle, adını sessize al. bunları yaptığım için normalde kadını hiç görmüyorum ama bu ekşiciler sağ olsun illa çıkarıyor karşımıza.....
  • şeyma subaşı denen gereksizin gerçekten bu vatanın evladı olduğuna inanıyor musun ki bu başlığı açtın kardeşim?
  • üst edit: başlık sahibi gereksiz entry'i tekrar düzenleyerek ettiği hakaretleri silmiş. ekran görüntüleri bende mevcut. kendisini türk adalet sistemine ve savcılarına emanet edeceğim.
    (bkz: 31 ekim 2020 ekşi sözlük rezaleti)

ben bu hatunu neden takip ediyorum demeden sözlük'te gündeme taşıyan suser'ı "sözde" rahatsız etmiştir.

prim veren sensin, şikayet eden yine sensin. 3 milyon takipçisinden sözlük kullanıcısı olan belki binlerce kişi vardır ama başlığı sen açmışsın. sen hayırdır?

edit: ee bunun nickaltında ak troll yazıyormuş. başlıklarını engelle fasilitesi de tekrar devreye alınmışken basın butona...
  • bizi ilgilendirmektedir. şeyma subaşı'nın anası babası veya sevgilisi falan olan yazarlardan özür dilerim.
  • bir adet sik kırığı sayesinde öğrendiğimiz olay. bize ne ulan amk malı, ayrıca sana ne. hayatımdan 3 dakika çaldın. ezik ya
hesabın var mı? giriş yap