• --- spoiler 2x1 ---

dr.watson ı bloguna life goes on başlığını yazarken görmemle yarılmama neden olmuş dizidir. "ahh işte hayat devam ediyor biz de böyle böyle şeyler yaşıyoruz falan " bu nasıl bir tatlılıktır sanki son derece sıradan şeyler yaşıyormuşlarcasına ahahah. süper dizi.

--- spoiler 2x1 ---
  • sadece şu süper ayrıntı için bile sevebilirim. e2'de gördüm, türkçe olduğu için rahatsız oldum ve açıp tekrar internetten izledim. böyle bir dizi.
  • birinci sezonunu yeni bitirmiş olmamla, ikinci sezona beklemeden geçebildiğim şahane ötesi, kendine hayran bırakan dizi. harika londra arkaplanıyla, benedict kardeşimizin modern sherlock holmes rolünde döktürdüğü 2. sezonu keyifle izliyorum.
  • izlediğim en iyi diziler arasına girmeyi başarmış nadir bulunan elmas niteliğindeki dizi. özene bezene yapıldığı her halinden belli. oyuncuların mimikleri harika. efektler olması gerektiği gibi. kısacası muazzam bir yapım
  • --- spoiler ---

erotik kabul edilen (ki bence değil) telefon mesaj tonu olan dizi.

dizideki mesaj sesi tonunu isteyen olmuş. ben bir yere yükledim.
    herkes faydalansın. herkesin bir irine adler'i olduğu güzel bir dünya hayal edelim.

aha da burada.

--- spoiler ---
  • martin freeman'ın dediğine göre 3. sezonu da planlanan dizidir. yaşasındır. ahanda buradadır.
  • izlediğim her saniyede steven moffat senin zihnini seviyim dedirtmiştir bana. bir bölümü isterseniz 10 kere izleyin her izlediğinizde farklı bir ayrıntı yakalayıp farklı bir tad alırsınız.
  • ana tema müziğinde kıraç'ın parmağı olduğunu düşündüren dizi.
  • bu dizi ise digerleri nedir diye soruyorum.
    2. sezonun ilk bolumu ile ask'a yeni bır tasarım getirmiştir: zeka. baska cok sey izlenebilir ama bu kadar hızlı, zarif, esprili, film tadında, görselliği yuksek, amerkan olmayan bır surekli yayın izlemek zor.
  • bu hafta behzat c. ile ayni saatte baslayip kucuk bir grup izleyicisini derde dusurmuslugu vardir. sanirsam bir tek ben varim o grupta.
hesabın var mı? giriş yap