• duygu ve düşüncelerim için:

(bkz: bu yazılımı geliştirenlerin taaa amına koyayım)
  • (bkz: oracle/#2930349)de ifade edilen davranışı aynen sergileyip zengin olmuş, işin enteresan olan tarafı aynı zamanda nasıl yapmışsa microsoftla da kanka olmuş şirkettir, thomas kişisinin soyadıdır. ayrıca bu şahıs kurumsal web sitesinin backgrounduna, bilumum afişlere kendi resmini koymak gibi bir maymunluk bile yapmıştır zamanında, ki maymun kendisinden kat kat güzel, alımlı bir hayvandır.
  • sibel ismiyle olan benzerliğinden dolayı sibel, zibel, ziybıl gibi telaffuzlarını duymama, "biz seni ve sibılı çok seviyoruz zaten ekikiki" şeklinde sürüyle insanın çevremde dolaşıp manalı manasız iğrenç espri yapmasına neden olan salak program. doğru telaffuzu da "siibıl" şeklindedir.
  • 250 bin dolarlik crm programi..
  • turkcell tarafindan satin alinmis crm programi
  • amerikanlar tarafindan "siibil", almanlar tarafindan "zibil", fransizlar tarafindansa "sibel" seklinde okunur. konustugunuz kisinin telaffuzuna bakarak hangi ekolden egitim gordugunu anlayabilirsiniz.
  • şu aralar sapıtmış program.

yazılım konusunda çok şey bildiğim söylenemez ama eğer ben olsaydım bu programa bu kadar para vermezdim. tamam bir önceki entryde övgüme mazhar olmuş olabilir ancak insanların fikirleri değişiyor malum..

neyse sorun şu aslında, crm yazılımı olmasından mıdır nedir* başka bir programla senkronizasyonunda bazı sorunlar var. özellikle cognos..

raporlamada ciddi sorunlar peydan oldu. örneğin; siebel'dan çekilmek istenen bir raporda cognos'a aktarım yapıldığında nedense hata raporu üstüne hata raporu..!
    bildirmedim değil bildirdim ama sanırım sorun siebel'da.. cognos'a kıyak geçtiğimden değil, gerçekçi bir insanım ben!..

çözsünler artık yeter o kadar para verdik..!
  • hakkında yalnızca allah belanı versin diyebileceğim rezil, rüsvan, beş para etmez bir crm programı.
  • on yuz bin dll'le calisan salak bir uygulamanin adi. yine de cok sacma sapan seyleri butun undocumented'ligina ragmen boyledir herhalde diyip yapinca ve olunca "aa vay ne guzel" diye salakca sevinmeme neden olan hinzir sey.
  • soz konusu program thomas siebel'in kurdugu siebel systems'a ait..firma her turlu ota boka finansal krize karsi yine de arttiriyor hisselerinin degerini bi sekil..
hesabın var mı? giriş yap