şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 20 yıldan fazladır iktidarda olan bir yönetimin ülkeyi nasıl yönetemediğinin ispatı niteliğindeki proje. ulan 20 yıl 20. insan 20 yılda 20 kere bu projeyi türkiye'nin dört bir yanında uygulamaya koyar. ama iktidar olmayı yandaş zenginleştirme sanan zihniyet sıfır atık projesini daha yeni keşfettiği gibi ancak genel merkezlerinde hayata geçirmeye başlamış. utanmadan da bununla övünüyorlar. zannedersen akp yeni kurulmuş çevreci yeşiller partisi de vizyonunu anlatıyor. değil 20 yıl 200 yıl geçse bunlardan bir halt olmaz. muhtemelen yandaş zengin edecek proje artık pek kalmadığından parti il başkanının amcasının oğlu geri dönüşüm işine girmiştir onu zengin etmek yapmışlardır onu da.
  • bu tür konularda hep olduğu gibi kağıt üzerinde olacaktır.
    emine erdoğan’ın okur yazar olma projesini hatırlıyorum. öğretmenleri kapı kapı dolaştırıp adını yazabilene okur yazar sertifikası verilmişti.
    sonra da okur yazar oranını şu seviyeye getirdik diye reklam yaptılar.
  • ayrıntılı bilgi için http://sifiratik.gov.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
  • farkındalık. grundig. ruhun duysun. emine erdoğan. wtf. bir gün bir kadın görüyorum. sadece bir kavanoz atık var elinde. bir senede o kadar biriktirmiş. ben? yuh.
  • emine erdoğan ellerinden öperim!
  • az önce emine erdoğan konuşuyordu cnn türk'te, canlı yayında. sıfır atık zirvesi varmış.
    olayın içeriğine yönelik oturumlar, sunumlar akşama kadar sürecek. açılış konuşmasını canlı verdiğine göre bütün gün canlı yayında kalır herhalde cnntürk. di mi ama ? önemli konu; açılışı yayınlayıp sonra kesmek gibi bir şey yapmazlar, hıı?
  • 1 ocak 2019 tarihinden itibaren yurt genelinde plastik poşetler ücretli olacak.
    emeği geçen herkese teşekkürler.
  • önce yüzüne sürdüğü makyaj malzemelerinin ambalajlarından başlasın diyerek destek verdiğim proje.
  • (bkz: ingiltere'nin türkiye'yi çöplük olarak kullanması)
    aldığımız çöpün %1'ini dönüştürebilirken güzel göz boyuyor enine erdoğan.