şükela:  tümü | bugün
 • türkiye'de bugüne kadar hizmet gösteren siyasi partiler arasında, ilk defa ak parti tarafından hayata geçirilen projedir. çevre dostu bir genel merkez binasının ardından diğer tüm ilçe teşkilatlarında da uygulamaya konulacak bu proje ile çevreye zarar veren atıkların önlenmesi ve geri dönüşümün de uygulanması hedeflenmektedir.

  sıfır atık projesi
 • çevreciymişim gibi poz veriyorum. hes'ler termik santraller için çed raporları nasıl alınıyor, o konuyu da bir değerlendirelim.

  bir örnek sadece.
 • 20 yıldan fazladır iktidarda olan bir yönetimin ülkeyi nasıl yönetemediğinin ispatı niteliğindeki proje. ulan 20 yıl 20. insan 20 yılda 20 kere bu projeyi türkiye'nin dört bir yanında uygulamaya koyar. ama iktidar olmayı yandaş zenginleştirme sanan zihniyet sıfır atık projesini daha yeni keşfettiği gibi ancak genel merkezlerinde hayata geçirmeye başlamış. utanmadan da bununla övünüyorlar. zannedersen akp yeni kurulmuş çevreci yeşiller partisi de vizyonunu anlatıyor. değil 20 yıl 200 yıl geçse bunlardan bir halt olmaz. muhtemelen yandaş zengin edecek proje artık pek kalmadığından parti il başkanının amcasının oğlu geri dönüşüm işine girmiştir onu zengin etmek yapmışlardır onu da.
 • bu tür konularda hep olduğu gibi kağıt üzerinde olacaktır.
  emine erdoğan’ın okur yazar olma projesini hatırlıyorum. öğretmenleri kapı kapı dolaştırıp adını yazabilene okur yazar sertifikası verilmişti.
  sonra da okur yazar oranını şu seviyeye getirdik diye reklam yaptılar.
 • ak partinin sözlük hesabı olması kadar şaşırtmamıştır. siz de burada muhalefet kasın gençler.*

  (bkz: benim moderatörüm işini bilir)