şükela:  tümü | bugün soru sor
 • levent yüksel, volkan öktem, ant şimşek'ten oluşan grup. ilk konserlerini 16 kasımda babylonda vereceklermiş. playlist levent yüksel şarkıları* ve coverlardan oluşacakmış. güzel bi şey olacağı kesin, gidip görmeli.
 • bass ve vokal de levent yükselin olacağı oluşum.. levent yüksel i basscı olarak (konserlerinde 2-3 parçada çalmasından daha fazlası) izlemek isteyenler için dinlenmesi/görülmesi gereken grup..
 • genelde bas agırlıklı olmasına ragmen volkan ökteme doyamadıgımız bir konsere vesile olan yeni olusan grup.
 • dün gece babylon'da ilk konserini vermiş olan grup. muhteşem bir konserdi devamı da olsun.
 • dün gece harika bi performans gösteren yeni grup. en güzel levent yüksel şarkılarını yeni düzenlemeleriyle dinledik. ayrıca şebnem ferah'tan khaled'e bir sürü güzel cover vardi.
  özellikle aklımda kalanlar med cezire yapılan harika düzenleme, yazmamışlar coverı ve söylenmesini hiç beklemediğim son istanbul da oldu. ve her zamanki gibi "levent yuksel ne tatlı adam ya" dedik.
  konserle ilgili kötü olan tek şey ise dinleyiciydi. anladık ki biraz popüler bir insansanız kurtuluşunuz yok. babylon'a değil çin'e de gitseniz birileri size karaağaç diye bağıracak. levent yüksel kibarca açıkladı durumu ama başa çıkamadı seyirciyle. neyse..
  üçünü de sevgiyle selamlıyoruz. ve diyoruz ki: böyle bir repertuarla çok güzel bir albüm bile olur bu proje.
 • 18 ocak 2006 çarşamba günü tekrar babylon'da sahne alacak grup.
 • bu denli yetenekli müzisyenlerin o denli güzel düzenlemelerin arasında neden daha fazla solo partisi koymadıklarını düşündüren lezzeti damakta üç (ama üçün karesi ses çıkaran) müzik topluluğu.
 • levent yüksel'in basçılığını bu kadar sek bir halde dinlemenin hatırına, çalarken yaptıkları onca hata bile ayrı bir keyif veren grup oldu benim için. en azından bu gecelik... hataların yanı sıra nefis şeyler de duyduk, sağolsunlar. kazasız belasız atlattıkları şarkıların çoğu profesyonellikten öte, hissetmekten nasibini almış düzenlemeler olmuş. med cezir'in sert hali hariç... şarkı aralarına birer tane van halen-ain't talkin bout love ve chick corea'dan spain'in can alıcı saniyelerini bile koydular suyundan suyundan...

  bir de gitar synthesizer'ı bu kadar fazla kullanmaya ne gerek var dedim içimden... gitarın kendi tabiatına adapte olsa şarkılar daha bi güzel olur.

  son bir anekdot:

  bis için sahneye çıktıklarında seyirci zalim çalmaları için ısrar etti. bir kaş göz ettiler,
  volkan öktem- nasıl çalıyoruz abi?
  ant şimşek - zalimce!

  ve cangır cangır bir zalim çaldılar.
 • gün itibariyle sabancı gösteri merkezinde tadı damaklarda uzun sürece kalacak olan leziz konseri vermiş gurup. uzuun süredir müziğe bu kadar güzel doyamamıştık kendilerine çok teşekkür ediyoruz. rock yorumlu zalime de ayrıca bayıldıgımı belirtmek istiyorum buradan.