• bunu yapan erkek, yaparken;

tek gözünü kısıyorsa, size bir şey anlatmak istiyordur, sapıktır, godoştur.

iki gözünü kısıyorsa, seksi olmaya çalışıyordur, artizdir, özentidir.

sigarayı serçe parmağı ile yüzük parmağı arasında tutuyorsa, alyansını saklamaya çalışıyordur, sahtekardır, riyakardır.

sigaranın markası marlboro, camel gibi bir şeyse, britanyanın köpeğidir ondan malbuş içiyordur.

sigara izmaritsiz ise, "sert erkeğim ben" ayakları yapıyordur, andavaldır, denyodur.

sigarayı çekerken serçe parmağını kaldırıyorsa, ibnedir, toptur, amına koyim ben onun.

bıyıkları varsa ve sigaradan sararmışsa, "olgun erkeğim ben" numaraları yapıyordur, kendini bilmezdir, dangalaktır.

sigarayı sol eliyle içiyorsa, sosyalist elitizmi yaratmaya çalışıyordur, böndür, puşttur.

sigarayı sağ elle içiyorsa, "sağcıyım anadolu çocuğuyum" ayağına gidiyordur, şehir magandasıdır, kırodur.

sakalları varsa ve sigaradan sararmışsa, şeriatçıdır, yobazdır, sigarayla alakası yoktur.

sigarayı çektikten sonra üflerken "ohhh allam" diyorsa, canlı bombadır, kesin bi yerinde fünye vardır.

son olarak birisini sevmişse, onu serbest bırakmıştır. dönmüşse onundur. dönmemişse... bu kadar genelleme yaparsa dönmez tabi amana kodoom!
  • gelmiş ve gelecek en karizma örneği için:
    http://www.mkutup.gov.tr/26a.html
  • dumanın gözüne kaçmamasını isteyen erkektir. akıllıdır. ya da rüzgarlı bir havada elleri ile ateşi koruyan, ateşi görebilmek için de gözlerini kısan erkektir. ya da hipermetroptur.
  • bi eli klavyede, bi eli farede dungeon'a girmiş bir healer olabilir. sigara sürekli ağızda, duman gözlere, ağlamaklı oluyor ama tank'ı yalnız bırakmıyor. örnek insan.

ps: ikisini de bıraktım, hayat boşmuş
  • clint eastwood'u hatırlatıyor
  • hayalleri; clint eastwood, hayatları; okan bayülgen olan erketir.
  • kendini cool sanan bir tip
  • ulan içiyoruz bu boku ama boş bişeymiş bu ben bi dalga var sandıydım kim verdi lan bunu elime diyen erkektir gozlerini kısması da sinirlendiği içindir.
  • hakkında ne derse densin, mutlaka ilgi çekecek, ne ki bu adam, böyle sigara içiyor denecek, akabinde sigara içişinden yaşantısındaki tavırlarına binlerce anlam yüklenecek ve eninde sonunda umarsızca aşık olunacak adamdır.

not: siz siz olun, böyle sigara içmeyin, rüyama giriyor vallahi.
  • sigarayı sanki içinde hayatın anlamını barındırıyormuşçasına içiyor izlenimi verir izleyene.. ayrıca karizma kattığı da doğrudur fakat öksürük ve gözyaşı bu karizmayı tamamlayıcı değil formatlayıcı davranışlardır, kaçınınız
hesabın var mı? giriş yap