• bankayı hesap işletim ücreti kesti diye şikayet ettiğimiz, bankanın "geri ödeyemiyoruz arkadaşım yürü git seninlemi uğraşacağız" cevabını sorununuz çözüldü diye gösteren site.

üstelik çok ama çok yavaş, sanki çok önemli bir iş yapıyorlar, siteye girişlerin istanbul'un trafiğinden daha fazlaymış gibi gösteriyorlar.

sonuç olarak işe yaparamayıp, atmosfere fazladan karbon salıp, vakit kaybı yaratıyorlar.
  • (bkz: sikayetvar.tv)
  • (bkz: sikayetvar.tv)
  • nick'lerle bildirilen şikayetlere firmalarca verilen cevaplarda isim ve soyisim açıkça yazılmaktadır.
  • çok işlevi kalmamış bir site. robotik cevaplar ve çözülmeyen sorunlar. eskiden internetin yeni yeni yaygınlaştığı dönemde şirketler kendileri hakkında internette yayınlanmış şeyleri gördüğünde ciddiye alır ve takip ederdi. şimdi katma değeri hiç olmayan müşteriler bile şirket hakkında internetin her türlü ortamında istediğini dile getiriyor. haliyle de şirketler ayırt etmeksizin tüm müşterileri dikkate almamak durumunda kalıyor.
  • yeni bir şikayet sitesine şikayet edilesi sitedir. firmalardan gelen matbu cevapları tüketicinin onayı olmadan sorun çözüldü şeklinde gösterip müşteri memnuniyetinin sağlandığını zannedendir.
  • avea faturamın %15 oranında azalmasını sağlayan sitedir.
  • şimdiye kadar 3-4 kez yazdım buraya, en geç 24 saat sonra yayınlanmıştı yazılarım ve genelde hepsi de çözülmüştü.

şimdi bu siteyi şikayet edecek yer arıyorum. ayın 13 ünde yazdığım bir şikayet halen yayınlanmadı. bana yanlışı yapan site zaten kabul etmiyor.
  • önceden şikayetleri anında yayına koyan, ama şimdilerde birkaç gün bekleten site. o değil de çok afedersiniz bazı şirketler resmen sikine takmıyor şikayetinizi. teleservice'le ilgili şikayetim sayesinde sorunum çözülmüştü, şimdi smile adsl'le ilgili yazdım 4 gün oldu cevap yok. ulan biliyoruz zaten müşteri memnuniyetini iplemediğinizi, bari bu kadar belli etmeyin...
hesabın var mı? giriş yap