81 entry daha
  • oda arkadaşımın her gün bıkmadan usanmadan yaptığı amaçsızca hareket. ama bir süre sonra sarıyor bende bakmaya başladım anasını satıyım
  • sözlükte ortak yanlara sahip olduğum kişileri bulduğum eylem. arada sırada bakıyorum araba fiyatlarına. ama bugün bir haber sitesinde saklı koru evleri ile alakalı bir habere denk gelince sahibinden.com'da araştırdım. hani şu belgrad ormanı talan edilerek yapılan lüks villalar. milyon dolarlık satış fiyatlarını görünce tekrar arabalara döndüm!
  • erkeklerin ata sporu olan davranış.
  • o değil de bir level sonra aynı sitede kendimi uçaklara bakarken de bulabiliyorum. uçağım var mı? yok. uçaklara ilgim var mı? o da yok.
  • yurtdisinda yasiyorsaniz "aman allahim iyi ki turkiyede degilim, bu ne bicim fiyat lan" seklinde kendinizi iyi hissetmek icin birebir bir davranistir. abd'de a6 aldigim paraya turkiyede 1984 model dogan filan alabiliyorum. istediginiz kadar "hava mi atiyon yavsak" diyin abi. dost aci soyler.
  • araba almam gereken bu günlerde bile bakmaya üşendiğim için dahil olmadığım olamayacağım grup.
    (bkz: sözlük bana araba bul lan allahsız.)
  • ev arkadasimin surekli yaptigi eylem, kendisi surekli sıkılır ve sabaha kadar bilimum motorlu araç bakar ertesi günde çok normalmis gibi alamayacagi arabalarin muhabbetini yapar
580 entry daha
hesabın var mı? giriş yap