şükela:  tümü | bugün
  • tam o anda insanın aklına onlarca şey gelir.

-o son filmi izlemeyecektim.
    -nasıl kitapçık lan bu.
    -üçüncüsünü c mi yapsam.
    -10. soruya geldik hiç a işaretlemedim amk. birini a yapayım.
    -tüm test bitsin şu şıkları bi sayayım.
    -boşver ya kalsın, en azından 2'si bu şıktır bunun.

gibi onlarca fikir.
  • sınav boyunca o şıkları düşünüp kafamda deli sorular moduna sokan eylem.
  • kafalarda "acaba?" sorusunun belirmesine sebep olan, dort soruyu bastan gozden gecirmeyle sonuclanan olay. yevrum rastgele hazirliyoruz o secenekleri, torbadan cektigimiz bile oluyor yapmayin.
  • bugün açık öğretim sınavında şahsımda " bir cevap kağıdında hiç mi "b" şıkkı işaretlenmez lan " diyerek benzer bir fikir muhakemesine yol açmış olay.
  • üstelik 4ü de a ise kesin yanlış bi tanesi.gözleri hafifçe kısıp bakarsın biraz uzaklaşıp.hiç direnmenin lüzumu yok. orta ikiliden birini değiştirmek lazım.hemen sil o a 'yı ve d yap senin de kafan rahatlasın güzel kardeşim
  • en azından biri kesin yanlış, ama hangisi ki ?
  • sınavda birşey bilmediğimde bütün soruları aynı işaretlemişliğim vardır. genelde e ve c şıkkını tercih ederdim.
    bir şey bildiğimi zannettiğimde de 4 şık ard arda gelince kıllanıyo insan. " yapmaz bu hoca böyle şeyler, yapar mı yoksa...."
  • bu iste bir yanlislik var
  • üst üste 4 tane olmuyo anladıkta olup olmadığını da unuttum gerçi şimdi; ben değiştirmem değiştirip 2 sorudan olacağıma değiştirmeyip 1 sorudan olurum. ha sonradan o şıkların olduğu kısmı en az 2 kişiden sınav anında bakarsam o an kendi meclisi mi oluşturup onamı öbürüne mi kendime mi güveneceğime karar veririm.
  • iilk zamanlarda strese sokan zamanla tecrübe edindikçe stresin ortadan kalktığı durumdur.
    zamanında 12 kere üst üste aynı şıkkı işaretlemiş biri olarak ben bu konuda nirvanaya ulaşmış biriyimdir.