• haber içimde derin bir anlamsızlık duygusuna sebep oldu. sincaba silah doğrultmak, çok manasız bir sebepten ölmek, yetim kalmak, ölümünün tartışılması...

mana yok.
  • looney toons evreninden bir haber sandım valla. oldu olacak kafalarına örs ya da piyano da düşseymiş. elmer fudd, sen misin?
  • bir çocuğun ulaşabileceği bir konumda hem de dolu bir tüfek bulundurmak nasıl bir akıl.

araba kullanmak için ehliyet gerekiyor da ateşli silah almak için neden bir eğitim, sınav vs. gerekmiyor?
  • gebermiş gitmiş iyi olmuş. yukarıda da yazıldığı gibi sincap gibi masum bir hayvanı neden öldürmek istersin ki? izlemesi bile insana zevk veren hiç kimseye zararı olmayan tatlı bir hayvan. avcılığı da hiç sevmem zaten avcılara da düşmanımdır. sırf zevk uğruna canlıları öldüren herkes de gebersin. ilahi adalet derim geçerim.
  • cahilliğin sonucu ölüm olmuş bu sefer
  • sincap öldürmek için tüfeği balkondan aşağı attırmak çok normal..
    ekşicilerin bu olay sonucu depresyona girip kendilerini parçalamamaları normal değil..

hıhı tmm öptüm bye..

edit: 5 ay sonra gelen düzeltme.
  • ben anlamıyorum kendi halinde olan şeyleri bozmaktan nasıl bir zevk alıyoruz?
  • bir insan sincabı neden öldürmek ister ki? dünyanın en sevimli hayvanlarından o ya.. kızını da kendisi gibi yetiştirmiş. babam diyecek silahı ver sincabı öldürücem asla vermem asla. ne diyelim etme bulma dünyası. ha öldürenlerde var elini kolunu sallaya sallaya geziyorlar ama bu olayda öyle olmamış.
  • olayın gelişimi oldukça ilginç...

"aaaa ağacta bir sincap var, dur hemen ateş edeyim öldüreyim ^^"

neden amk? ne yedin ne içtin de bu olaylar sonucunda böyle bir karara vardın? bu nasıl bir ruh hastalığı?

allahtan karma is a bitch
  • modern zamanın insanı böyle işte.evde öldürmedikleri sinek, böcek kalmaz gider sincap için duyar kasar.ölen insan lan insan, bu kadar aşşağılık olmayın.
hesabın var mı? giriş yap