• bu kadar kotu bir programa beta demek bile ayip. alpha bile olamayacak kadar hatali, dogru duzgun calismaktan aciz. bunu "kullanin" diye indirip beni litvanya macinin son dort dakikasinda baska site aratan ntv'yi yarattigi sinir harbinden dolayi dava edesim bile var. gulben ergen gibi mahkeme karariyla sildiricem o programi o siteden.
  • yıllardır beta 1.0 olan program. ne iş yapıyorsunuz olm siz?
  • yaklaşık bir buçuk sene önce bilgisayarıma indirip kurduğum ve o tarihten beri ne zaman aklıma gelip denesem sunucu bağlantısı kurulamadı hatası veren program. muhtemelen böyle bir sunucu hiç olmadı. program da normal olarak bağlanamıyor haliyle.
  • çok güzel bir düşünceyle yaratılmasına rağmen, malesef gelmiş geçmiş en sorunlu uygulamalardan biridir. ilk çıktığından beri adam gibi oturup bir şey izlemişliğim, bir şey dinlemişliğim yoktur; olamamıştır. ya kurarken sorun çıkarmıştır, ya bağlanırken, ya bağlandıktan sonra, ya da durup dururken.
  • nba tv izlemeye çalıştığımda trt türk açıyor bu program.

(bkz: sanırım bize bir şey anlatmaya çalışıyor)
  • aile bağlarını kuvvetlendiren program.

- anneeee
    - heh
    - ntvspor'u açsana bir bak bakalım maç başladı mı?
    - dur.başlamış
    - sen ne izliyorsun anne?
    - yemekteyiz'i izliyorum.oğlum, izliyceksen gel izle maçı
    - yok.ben netten izlerim şimdi

( sipru açılır.sadece program açılır tabii ki bağlanılamaz.)

10 dk sonra

- anneeee
    - heh
    - ya sıkılmadın mı? yemek, yemek
    - gel tamam gel.izle
  • gelmiş geçmiş en başarız tv ve ayrıca bilgisayar proğramlarından biridir.

ve halen ntv bu proğramda ısrar ediyor, yazık.

tarih 18.09.2011, saat 22.30, %100 futbolu izlemek için 26 ayrı siteden ntv ye ulaşmaya çalıştım fakat hiçbiri yanıt vermiyor; çalışmıyor.

sayın doguş grubu reklama doyduysa ve internetten izlenmek istemiyorsa peşinen söylesin bilelim.

öyle alternatif, new wave, new age, gençlik sever görünüp das kapital vurmaca yok adamın asabını bozmayın.
  • cnbc-e ve grubun diğer kanallarını izlememenin tek yolu. izlemek istemiyorsanız bu programı kullanın.
  • insanlar kullanirken bayginlik gecirsinler diye uydurulmus program.
  • bu kadar başarısız bir program yapmak için çok ciddi uğraşmak lazım. istesen bu kadar kötüsünü yapamazsın. sürekli bir sorun veriyor. hangi çağda yaşıyoruz bilmiyorum ki. sanki seksenlerde yaşıyoruz da mavi ekran verecekmiş gibi geliyor program bana.
hesabın var mı? giriş yap