• dünyada arz - talep dengesinin bu denli bozuk olduğu bir piyasa daha yoktur.

çiğnetmenin getirdiği mutluluğu ve hazzı maalesef ki çiğneyen kişi paylaşamıyor. çiğnemeyi seven bulunmuyor. bu kıtlık, teraziyi inanılmaz biçimde bir tarafa doğru bozulmaya zorluyor ve bu durum da, bu camiayı mutsuz kılıyor.
  • küçükken babam anneme ya da bize yaptırırdı. kahkahalarla gülmeye çalışıp bir yandan da nefes almaya çalışırdı. öyle ilginç bir şeydi. sonra ne oldu da bu seremoniler bitti hatırlamıyorum.
  • insanın büyüdükçe üste çıkan değil alta yatan olmaya başladığı eylem.
    (bkz: kırıcan mı belimi)
  • uzak doguda, ince bir sanat halini almis olay. sadece kurek kemikleri uzerine ayak uclari ile basilir, yatan zavallinin ustune deve tabani baskisi yapilmaz oyle gelisiguzel,o yuzden milletin diski miski firtiyo yerinden.
  • şöyle en az 45 kiloluk bir çıtırın sırtımda 10 dk gezinmesine öyle ihtiyacım var ki...

ulan şu okul bi bitsin ertesi gün pilatese dönmeyenin süper kahraman donu yırtılsın.
    öleceğim sırt ağrısından.
  • küçükken rahmetli dedemin bana yaptırdığı eylem. ben sırtını çiğnerken uykuya dalıp horlaması ise cabası.
  • dunyanin en rahatlatici yontemiymis ben bugun bunu ogrendim.
  • bütün gün halı kaplı zeminde ayakkabısız yürüyen, koşan minik öğrencilerime yaptırdığım şey. çok eğlenceli ve rahatlatıcı.
  • işin tekniğine hakim, kolları güçlü bir insan bulur veya kendisini eğitirseniz yerde sürünmeye gerek kalmadan da yapılabilecek şey. babasının sırtını çiğnerken bu işe özenip babasına sırtını çiğnetmeye çalışmayan çocuk sayısı çok azdır zannımda.
  • sırt çiğneme işini yapacak olan kişinin cüssesinin, sırtı çiğnenecek insana göre değişkenlik göstereceği bir rehabilitasyon yöntemidir. sırtı ezilecek insan sevilen biriyse, sırt çiğneme işini evdeki çocuk veya tüy sıklet katılımcıların gerçekleştirmesi evladır. fekat, sevilmeyen birinden gelen bir talep ise, altta kalanın canı çıksın felsefesi doğrultusunda normal cüssedeki birisi veya sırtın genişliğine göre 3-4 çocuk birden (aldığı kadar da olur) yerde koyun gibi yatan insanın sırtına çıkarılır. gene sevilmeyen birisi ise, arada siz de depik, yımrık atarak hıncınızı çıkarabilirsiniz, arada kaynar gider.
hesabın var mı? giriş yap