• 5 kişi taksiye binerken ön koltuğun size bırakılması.
  • katılmak istemediğiniz davetleri, beğenmediğiniz ikramları reddederken diyet bahanesini kaktırabilirsiniz.

- cumartesi akşamı saat sekizde yenidoğan sümüklerini koruma derneği için yardım yemeği düzenliyoruz cnm, seni de aramızda görmek isteriz ^_^
    - diyetisyen tavsiyesi gereği yemeli içmeli ortamlara katılmıyorum cnm ben.
    - yaaani sana da bi değişiklik olur, sadece tadımlık ş'aparsın, hem yardım...
    - maalesef...
  • eğer;
    * gençlik yıllarınızı oturup ders çalışmakla ve dolayısıyla şişmanlamakla heba ettiyseniz...
    * lisedeki herkesi tanıyan hafif kilolu merve tipi, espri ve neşe saçan, ortam şebeği, özgüven kamuflajı altında kendini kandıran şişmanlardan olmadıysanız...
    * vücut ağırlığınız karakterinize de yansıdıysa...
    * sanki hep orta yaşlı bir insanmış gibi ağır ve sakin yaşadıysanız...
    ... yaşlanınca hayatınızda pek bir şey değişmez. akranlarınız "yaşlandık göbeklendik :(", "off artık gençlik gibi olmuyor yaa yoruldummm", "geçen gün bi çocuk bana amca dedi şok oldum", "sevdiğim kız bana abi dedi yıkıldım", "yaşlandık mı ne ühühü" gibi yıkıntılar yaşamazsınız. çünkü kütük gibisinizdir.
  • saldalyenin göte batmaması.
  • bornozun iki cebini de kullanabilmek.
  • kediyi kucağına aldığında rahat rahat uyur*.
  • üşümez.
  • uzun eşek oyununda baskın olmak.
    (bkz: big tits round asses)
  • kaleyi daha çok kaplamak
  • - daha rahat oturmak: sert yüzeylerde otururken kemiklerin bir süre sonra sana batmiyor
    - daha keyifli uzun uzun icki muhabbeti yapmak: küt diye ilk kadehten sarhos olmuyorsun
hesabın var mı? giriş yap