şükela:  tümü | bugün
  • selamlar.5 buçuk yıldır yalnız olan biriyim.öncelikle böyle bi başlık açıp rahatsızlık verdiğim için özürler.
    boyum 170 kilom 90. ne vücut ne boy ne karizma ne para hiç bir sey yok anlayacağınız.ve gerçekten aşk ilikşi olarak bunalımdayım.sevmek ve sevilmek istiyorum.3bucuk yıl süren ilişkimden sonra 5bucuk yıldır hala onu özlemekle gecen süreler beni çok yordu.farklı sevdalar peşine düssemde aradığımı bulamadım.gayet üzgünüm.ne yapmam gerekiyor acaba?yardım edin. gercekten mutsuzum.
    not: bu yazı abazanlık cinsel vs. olarak yazılmadı.
  • - kilo ver. 50 kilo vermek gerekmiyor ama ortalama bir fiziğe sahip olmak için 1.70 boy ile en fazla 65-70 kilo olman gerekli. 70 kilo ile hitap edeceğin kitle, 90 kilo ile hitap edeceğim kitlenin minimum 10 katıdır.

- kitap oku. roman, biyografi, öykü ve ilgini çekiyor ise sosyoloji kitapları. kültürünü hava atma aracı olarak kullan diye söylemiyorum bunu, kitabın vereceği birikim ile hem özgüvenini toparlarsın hem de ikili insan ilişkileri tarihi ve antropolojisi hakkında bir temelin olur. bu da sosyal hayatını olumlu etkiler.

- aramak yerine, kendini arananlar arasına sokmaya çalış. sen sevgili derdine düşmüş, pesimist bir ruh hali ile dolanırsan, bulacağın kişiler de sevgili derdine düşmüş kadınlardan ibaret olur.

- müzikle ilgilenmeni tavsiye ederim, herkesin yeteneğine uygun bir enstrüman var bu hayatta. yeni müzik türleri ve enstrüman emin ol bunalımını büyük ölçüde azaltır.

yardıma ihtiyacı olan bir kardeşime not olarak yazdım bunları, lütfen yanlış anlama.

saygılar sevgiler.
  • prozaclı nutella.
  • entry (bkz: boşluk yetmezliği)

dert (bkz: boşluk fazlalığı)
  • türkiye'nin yarasının yaşadığı durum. rahat ol zamanla alışacaksın.

admin konuyu kilitle
  • kendini iyi hissedeceğin aktivitelere yönel mesela sporla başlayabilirsin.yaptığın veya yapmak istediğin meslek konusunda kendini geliştirebilirsin ki buda seni birikimli ve aranan biri yapar ve özgüvenin artar.daha sonra mutlulu başkalarında aramaman gerektiğini farkedersin sonrasında zaten mutluluğa ulaşırsın,yolun açık olsun.
  • kardeş hayırlı forumlar.

3,5 yıllık ilişki bittiği için 5.5 sene acı çekip düşündüğüne göre afedersin sende sike sürecek akıl yok galiba.

beyin fonksiyonlarının tekrar açılması için bi psikoloğa filan görün.

çözüm bulamazsan yine buradayız.

kib bb cnm.
  • takethat arkadasa sevgiler.söylemek istediklerinizden farklı bir sey zaten anlamadım tesekkürler ;)
    tavsiyelerinizdeki bazı seyleri yapıyorum zaten.daha doğrusu yapıyordum.
    mesela ilişkim bittiğinde 67 kg idim.sonra saldım kendimi.bakmamaya özenmemeye başladım.bir adet teknem var onunla gezerdim gezerdik onunla mesela.küçükte bi kayık vardı kürek çekiyodum bir vucudum vardı. motosikletim vardı.dağ bayır güzel rotalar hep bizimdi. o gidince hepsini sattım.
    kitap konusunda özellikle roman olmak üzere ayda en az 2-3 kitap bitiriyorum :)
    tarih bölümü mezunu olduğum için çok fazla çeşitte kaynak okurum.
    aslında benim durumum insanların basitliğini cıvıklığını beğenmemek.ama şöyle de bi gerçek
    var.aynayla hiç barışık değilim.
  • mutluluğu başkasında arama (bkz: hayırlı forumlar)