şükela:  tümü | bugün
 • terörist sevicilerin yeni sloganı.

  o kadar anlatılmasına rağmen, 2 kere 2 ye 5 diyen herkes nasıl gerizekalı ise, o kadar anlatılmasına rağmen, pkk olsun fetö olsun, türkiye’nin haklı terör ile mücadelesine savaş diyenler, cadı avı diyenler de öyle terör sevicidir, haindir.

  (bkz: abd ypg’ye silah verirken savaşa hayır dememek)
 • (bkz: 2+2=5)
  (bkz: 2x2=5)

  hem gerizekalı hem teröristmişim, şu an farkına vardım, teşekkürler sözlük.
 • komşusunun evini ateşe verip, kendi evine de ateş düşünce “terööörörörörörö” diye ciyaklayan uzun namlulu klavyeşörlerin karalama yaptığı söylem.
 • demokratik kurumların gelişmiş olduğu bir toplumda doğruluğundan şüphe edilmeyecek bir beyandır. çesitli nedenlerle operasyona karşı çıktığını ifade etmek herkesin hakkıdır.
 • ‘operasyona savaş diyenler terör sevicidir, haindir’ demiş ilk entriyi giren aktroll.
  al sana o zaman:
  numan
  link2
  ne demiş akp genelbaşkanvekili numan kurtulmuş: ‘nihayetinde bir savaşa giriyoruz. buradan terör örgütlerinin temizleneceği, sınırları belli olsa da bir savaşla karşı karşıyayız ve allah'ın izniyle inşallah bu savaşı biz kazanacağız.’

  sizi, size emanet ediyorum bok çuvalları. yiyin birbirinizi ete para vermeyin...
 • pkk, dhkpc, işid, fetö terör örgütüdür, bunlara maddi ve manevi destek verenler terör suçu işlemektedir. bunun dışında, devletin içerisine bir takım grupları çıkar için yerleştiren, sınav sorularını verip, torpil adam kayırma yapıp bütün kurumlara bu grupların mensuplarını yerleştirenler, kozmik odaya bu adamları sokanlar, ergenekon davasının savcısıyım diyenler, ne istediler de vermedik diyenler de terör örgütü ile işbirliği yapmış, ülkeyi çöküşe ve darbeye götürmüş baş işbirlikçi hainlerdir. öcalan ile örgüt silah bırakmadan pazarlık yapanlar, ateşkes yapıp araziyi şehirleri pkk'ya bırakıp hendekler kazdıranlar, osman öcalan'ı trt'ye çıkaranlar da terör örgütleri ile işbirliği yapan hainlerdir. ayrıca partisinde pkk dhkpc sempatizanları barındıran, terörist cenazelerini ziyarete giden, toplumsal olaylarda polise saldıran milletvekilleri ve bunları barındıran partiler de terör örgütü destekçisi ve hainlerdir.
 • hala bir ‘terörist’ tanımından öteye geçmeyen cümle. toplumsal kuduzluğa bu cümleyi kurarak uzak duramadığınız gibi, söylemi de legalize ediyorsunuz. söz söyleme özgürlüğümüz çok çok kısıtlı, biliyorum ama büyük bir kısmınızın hakikaten böyle düşündüğünü de biliyorum. yapmayın evladım.
 • 3 gündür bir gruba anlatmaya çalıştığım ama başaramadığım argüman.

  üye olduğum bir dernek var: türk psikolojik danışma ve rehberlik derneği

  bu derneğe birkaç hafta önce sosyal medya fotoğrafları arkada üç hilal önünde kendisi olan bir adam ve ekibi başkan seçildi. adamın siyasi görüşü beni ilgilendirmez, iyi çalışıyordu, destekledim ben de.

  harekatın başladığı gün bir twit atmış dernek genel merkezi: "ordumuzun yanındayız..." diyor. ben de dedim ki "mesleki etik ilkelerinde 'değer yargılarından arınık olma, koşulsuz kabul, koşulsuz saygı..." olan bir dernek nötr kalmalı bence. neticede harekatı savunan kadar savunmayan insanımız var. dernek yönetimindeki bireylerin kişisel görüşleri kimseyi ilgilendirmez ama bu dernek nötr kalmalıdır bence...."

  beni emniyet genel müdürlüğü' ne şikayet ettiler" terörist" diye. ordusunun yıllar boyu sahiden yanında olmuş bir insanı "terörist" ilan ettiler iki dakikada.

  (bkz: doğuda asker olmak)

  bu melting pot denen hastalıklı bakış açısı cidden sıktı artık. yaftayı yapıştırıp ohhh rahatladım anlayışı, sırtını hakim havaya dayayıp sesi farklı çıkan herkesi lanetleme manyaklığı... cidden sıktı artık. bu iki uçlu "ya busun ya öbürü" deliliği, iki dakika sorgulayarak düşünmeme acizliği, basitliği, kepazeliği... cidden sıktı artık

  asıl mevzuu şu aslında:

  (bkz: #9832997)
 • benimle kimse aynı düşünmek zorunda değil , lakin devletime , milletime hainlik eden herkes benim düşmanımdir.