• ayni zamanda modada da bir tarz oldugunu belirtmekte fayda var, gunumuz kadinlarindan gywneth paltrow bu akimin en iyi temsilcileridendir* .
  • berlin'den cikma bir cagdas sanat + moda dergisi.
    her sezon (yilda dort kere) farkli bir "konu" ve cevresindeki sanatcilari isler.
    konseptli yani, konseptuel.
  • piyasada kozmetik ürünleri bulunan marka. gayet hoş renk seçenekleri var.anlamadığım hedef kitlesini neden siyahi hanimlar üzerine yoğunlaştırmış olduğu. google'da aradığınızda şöyler birşey çıkıyor karşınıza:

"noble sleek stockists of 100% human and synthetic weaves, wigs, braids and accessories and cosmetics for black women."
  • yakın zamanda gratislere geleceği söylenen ingiliz kozmetik markası. özellikle allıkları ve mat likit rujları alınasıdır.
  • yakında gratis tarafından satışa sunulacak olan ingiliz kozmetik markası.
  • ulaşılması çok zor bir markayken gratis sayesinde hayatımıza giren kozmetik markası. bu kısa sürede kendisini inceleme ve kullanabildiğimiz diğer markalar arasında konumlandırma fırsatı buldum. her ne kadar primer ya da fondöten vs. denememiş olsam da instagram hesaplarında sıklıkla gördüğümüz ürünleri aradan çıkardım denebilir.

öncelikle cream contour kit ile başlamak lazım. sleek gerçekten hoş bir marka ancak ne yazık ki bahsettikleri contour kit, pek de cream değil. herhangi bir fırçayla uygulayamayacağınız ve güzel bir görüntü elde etmek için mutlaka beauty blender'a ihtiyaç duyacağınız bu ürünün yine de fiyat/performans açısından oldukça başarılı olduğunu söylemek mümkün. 59.90 gibi bir fiyatla bu kadar fazla içeriğe ulaşabileceğiniz bir palet bulmak için beşevler metro'nun oradaki fake mac satan işportacı dayıya gitmeniz gerekebilir. cilt kanseri.jpg.
    face contour kit kesinlikle daha başarılı.

en tatlış ürün, highlighter palette. çok şık bir kutusu var her şeyden önce. üç farklı seçeneği bulunuyor: solstice, midas touch, precious metals. türkiye'ye midas touch gelmedi ne yazık ki, precious metals ise oldukça renksiz. aydınlatıcının nude hali denebilir.
    sevgili arkadaşım sayesinde bu markayı keşfetmemi sağlayan ürün, solstice, aydınlatıcıdan beklediğimiz "simli değil ıslak gibi gibi olma" özelliğine çok da sahip değil. daha renkli, toz, maalesef simli bir ürün. ancak mac'in aydınlatıcısına göre daha kolay uygulanıyor ve bıraktığı renk rahatsız edici değil.

matte me serisine gelirsek büyük bir hayal kırıklığından bahsetmek gerekecek. zira renkler, uygulamanın kolaylığı vs. ne kadar iyi olsa da bitişi ve kalıcılığı oldukça sıkıntılı. rimmel provocalips 16 hr kissproof lipstick'te bulunan dudak kremi, matte me'de bulunmuyor ve bu nedenle kullandıktan yarım saat sonra dudağınızdan pul pul döküldüğünü görebiliyorsunuz. ultra mat olmasından ötürü bu anlaşılabilir bir şey ancak rimmel'in sahip olduğuna sleek'in sahip olmaması şaşırtıcı. üzücü.
    sık sık tazeleme fırsatı olduğunda ise gerçekten harika renkler. favorim old hollywood.

sleek ile ilgili en harika şey, elbette far paletleri. çeşit çeşit, çılgınca çeşit çeşit paletleri var. hepsini şuradan görebilirsiniz. bu paletlerle ilgili en harika şey ise pigmentli olmaları. ayrıca çok çok çok kalıcılar.
    favorim storm.

sonuç olarak oldukça başarılı. teşekkürler sleek. teşekkürler gratis. bugün de makyaj bloguna ayıracak vaktimin olmayışının acısını çıkardım, teşekkürler ekşi sözlük. *
  • matte melerini onermediğim kozmetik markasi. surdukten sonra bi saat icinde putur putur olup dokülüyor. belki dudağı cok iyi nemlendirdikten sonra denemek gerekiyordur. renkleri cidden cok hos mat olan butun kozmetik urunlerine bayiliyorum ama olmamis yahu o paraya okuz aliriz zten. bu arada sorun cikarmayan mat likit ruj onerecek arkadaslar lutfen cekinmesinler.
  • matte me serisinin dudakları çok fena kuruttuğu drugstore marka. birthday suit rengine hastayım ama resmen kylie jenner'a döndüm. çoğu kişi kalıcı olmadığını söylese de benim dudaklarımda bile kalıcı durdu açıkçası. sırf rengi için bile alabilirim, lip balm'la peelingle halledicez artık.
  • arkadaslar matte melere bok atmistim ama sadece fired up putur putur oluyor o da galiba ben iki kat surduğum icin. diğer renklerini aldim birthday suit super bi sekilde edinin onu kolay bulunmuyodu en son. iki kat surmezseniz cok sorun yasamazsiniz ve yemek yemezseniz de uzun sure cikmaz. yalniz ben su kiss proof olayini yanlis anlamisim rezalet.
  • matte me rujlarının renkleri gayet doğal olan kozmetik şeycisidir. bittersweet tam bir ara mevsim, kış ruju bence. sabahtan iş çıkışına kadar 88 bardak çay içip, öğle yemeği yiyorsunuz ve ilk hali ile duruyor ama kesinlikle dudakları kurutuyor. 3 günde deri değiştirdim resmen. loreal in infaillible ruju kalıcılık ve kalite açısından daha iyi aslında. rujun üstünü kendisinden olan şeffaf nemlendiricisi ile kaplıyorsunuz ama o da mat değil ve renkleri çok korkunçlu.
    yine rujda optimumu bulamadık.
hesabın var mı? giriş yap