• 30. uluslararası istanbul film festivali kapsamında gösterilen, 2010 yapımı bir ed gass-donnelly filmi. müzikleri şaheserdir. ama lakin fakat hepsi bu kadar.
  • üstüne para verip korkunç bir 70 dakika geçirme tecrübesi yaşattığı için teşekkürlerimi sunuyorum filme de yönetmenine de ... müzikleri haricinde filmde hiçbir şey yok ... cinayetmiş katilmiş araştırmaymış hepsi hikaye film bomboş ... anlatım vasat oyunculuklar vasat yönetim seneryo kurgu herşey vasat ...
  • coen kardeşler filmlerine benzetildiğini duymuştum. benziyor da kısmen. şiddet üzerine, kişinin içindeki şiddeti engelleyemeyeceği ama bastırabileceğini ifade eden bir film. bunu da dine bağlayarak anlatıyor. polis memurunun vaftiz sahnesiyle açılıyor ve dinin onu şiddetten uzak durmasına nasıl yardım ettiğini konu ediyor. her bir episode'un başında kitab-ı mukaddes'ten bir alıntı verilmiş. çok fazla din yanlısı bir tutum izlenmemeye çalışılsa da, sonunda yönetmenin iddia ettiği gibi "yorumu seyirciye bırakan" bir film de değil.

güzel film denebilir ama izlemesem bir kaybım olmazdı.
hesabın var mı? giriş yap