• en az bir tane ünlü futbolcu, bir tane ünlü oyuncu, bir tane de iş adamı sevgilisi olacaktır. ama benim gibi memur sevgilisi olmayacaktır. kendisi kaybeder.
  • ekşi sözlük çok değişik bir mecra.

hayır 2 gündür billur bolu vs burcu bakdur başlığı altında birbirinden sıradan, türkiye standartlarında bile vasat kabul edilecek iki hatun için tonlarca entry giren adamlar şu hatunu beğenmediklerini ima ediyorlar ya, artık you never cease to amaze me demek istiyorum pek sevgili suser'lara.

bu kadınla bir ömür geçiririm lan.
  • gayet güzel olan hatun. özellikle yüzü çok hoş ve sempatik. sarı çiyan değil. bence tek kusuru bel girintisi olmaması. bu haliyle muhtemelen dereceye giremeyecektir. çünkü daha iyi (bkz: kum saati modeli) vücutlar çıkacaktır miss world'de.
  • yüzü güzel, vücudu bir güzele göre ( bir güzele göre diyok yapraaam) vasat kalan güzel.

he her tartışmanın sonu genelde verse sikmez misin diyince biteceği için bence de nefes alıyor yani.
  • nasıl bir kutuplaşma kültürünün içindeysek, yine nasıl egolarımız patladıysa tamamen özgün olan, estetik anlayışına bağlı olarak kişiden kişiye değişen güzellik için bile yorumlarımız cinayet!

beğenen beğenmeyene gerizekalı, beğenmeyen beğenene embesil. ulan at pipileri beğenen beğensin, beğenmeyen beğenmesin. hepimiz aynı düşünmek zorunda mıyız? lan millet yakında yorum yapmaya korkacak, hemen bir linç, hemen bir tartışma. sizin yapacağınız muhabbete sokayım ben.

tanım: bu video için güzel hatun. saf ve temiz bir yüzü var. google'dan birkaç farklı fotoğrafa bakınca ise sıradan geliyor. mesela şurdaki hali için güzel diyemem: link
  • tuhaf fantaziler duymamıza sebep olan hatun...

topuktan kulağa kadar her hücreye yıllarca suni tenefüs yapmak nedir amk...

(bkz: abazanlıktan şair olan insan)
  • sentetik, biblo gibi, tastan guzel arayanlarin guzel bulmadigi cok guzel hatun. bu gibi yarismalarda dogal guzellik ariyolar olum, nesini begenmediniz hatunun? sivilcesi bile var. gercek, kanli canli bir guzel.
  • bunun 2007'si bize kaça olur ?
  • instagramda hizla artan takipcilerinin hangi milletten oldugunun cevabini vermeme gerek yok herhalde, anladiniz siz.
hesabın var mı? giriş yap