• 1989 doğumlu cezayir asıllı fransız futbolcu.grenoble foot 38'de oynuyor ve geleceğin zidane'ı olarak görülüyor.fm de aynı kanıda olacak ki scout programları * kendisi için godlike player diyor.
  • kendisine yeni fedon denmiyor elbet, herkese dedikleri gibi feglouli'ye de '' yeni zidane '' demişler. peşinde olan en ciddi takım manchester united, plase real madrid, süpriz barcelona. çim pisti iyi. şahsen izlemedim ama ezber bozmak için kendisine yeni zidane yerine '' yeni jean-paul belmondo ''e hadi o fazla geldi, '' yeni didier six '' deselerdi bari. daha fazla ilgi çekerdi.
  • bu sezon uzak ara küme düşen grenoble'da sakatlığından ötürü yalnızca birkaç maç oynayabilmesine karşın transfer piyasasında önemini korudu ve sözleşmesi de bittiğinden valencia'ya bonservissiz transfer oldu. ileride valencia tarafından on milyon eurolara okutulması muhtemel.
  • valencia'nın sezon soınuna kadar almeria'ya kiraladığı fransız oyuncu.
  • almeira'daki kiralık dönemini tamamlayarak valencia'ya dönen cezayir asıllı fransız orta saha.
  • aklıma sürekli ciguli'yi getiren futbolcu. ciguli aşağı ciguli yukarı valencia maçı izleyemez oldum.
  • ne güzel oyuncu ya. underrated diyemem tabi ama gerçekten adını sanını pek duymuyoruz. valencia'nın her şeyi gibi. parayı bassak alsak cimboma ne güzel olurdu.
    ben bunları yazarken bi atağı daha yönlendirdi. gol de payı büyük.
  • şu adama 20 mio bayılabilir miyiz acaba. bayılsak verirler mi? verseler gelir mi cimboma? çok beğendiğim takım oyuncusu.
  • yine istatistik yapmış oyuncu. son yıllardaki favori oyuncum. adından sıkça söz ettirememesi tamamen cezayirli olmasından kaynaklı. fransa için oynasaydı kendisi için savaş çıkardı.
  • cimbomda görmek isteiğim adam.
hesabın var mı? giriş yap