• bir ekşi sözlük yazarı.
  • tanışmak istediğim 4-5 yazardan bir tanesi.
  • analiz ve açıklamalar hakkında bir bol bilmeyen üye. millete atıp tutmaktan başka hiçbir işe yaramayan veledin tekidir. ciddiye almayınız.
  • üslubu sıkıntılı bir tipe benziyor.
  • (bkz: troll)
  • (#112609982)

(bkz: whataboutism)'in derinliklerinde yuzen, yuzdugunun de farkinda olmayan yazardir.
  • kyk borcu olanlara kin ve nefret kusan troll
  • troll ve boş konuşup analiz yapan gereksiz bir bebe. bunun gibilerin her şeye bir cevabı vardır. kendilerini çok üstün görürler, diğer insanları ezerler. bu gereksiz yazarın milletini ve insanları küçük görme gibi bir alışkanlığı vardır. ülkemizin kanayan yarası halkı küçük gören bu ve bunun gibi tiplerdir. ne yazık ki aramızdalar ve yeni nesil ergenlik ile birlikte hızla çoğalıyorlar.

bu bebenin yazılarında alt kesime ve alt kesimin siyasetten habersiz masum çocuklarına nefreti görebilirsiniz. bu bebenin o ölmelerini istediği alt kesimin evinde misafir olmadığına, onlarla sohbet etmediğine, sevinçleri ve üzüntülerini uzaktan bile olsa paylaşmadığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam.

bu ve bunun gibi ayrıştırıcı, katil ruhlu bireylerin en kısa zamanda yok olması lazım ama ekşide bunun gibi halktan uzak, herkesi küçümseyen saldırgan ergenler çok olduğu için az da olsa prim yapıyor yapacak bir şey yok.
  • neredeyse tüm entryleri nefret dolu olan yazar. vücudundaki bu yoğun negatif enerjiyi biraz boşaltması lazım. ama bunu dedik diye de bu sefer de insanları döverek boşaltmaya çalışmasın, doğa yürüyüşü falan yapsın.
  • seküler bir çizgiye sahip olmakla birlikte ideolojinin her türlüsüne karşı mesafeli bir tutum takındığı izlenimini veren ve takdirimi kazanan bir sözlük yazarı. gün içinde fav'ladığım entry'sini yeniden okuyayım dediğimde kayıplara karıştığını görünce bunu yazmak istedim.

(hesabını kapamadan önce) 500 üstü bir karmaya sahip olup da nick altında bu kadar olumsuz yorum olan çok fazla yazar yoktur, tahmin ediyorum. bir tanesi ak troll demiş hatta, komik bir yorum; bu yazarı bir ak troll ile karşı karşıya getirirseniz o ak troll yanarak ölür, bu çok net (karşısına çıkmaya dikkat edecek ak troll'lerin yanında benim "utangaç islamcı", bu yazarın ise "küskün muhafazakar" olarak nitelediği bir arkadaşıyla çıkmasını tavsiye edebiliriz).

yine de yorumlardan bir tanesine* kısmen hak vermemek elde değil: en azından son entry'lerinde son derece olumsuz ve kötümser bir çizgi tutturduğu anlaşılan bir yazardı. kendisi belli ki ideolojinin insan beynini nasıl pekmeze çevirdiğini iyi bilen ve bundan sakınabilen bir yazar, ama yine insan olarak alışkanlıkların tuzağına düşmenin binbir yolu var ve sürekli olarak benzer şeyleri yazıyor olmasının psikolojisine iyi etki ettiğini ya da edeceğini zannetmiyorum. belki de bu yüzden hesabını kapamıştır, kim bilir.
hesabın var mı? giriş yap