• polonya'yı sevme sebeplerimden yalnızca birisi. hem fiyatının uygun olması hem de aromasının ve içiminin bir harika olması da bu votkayı tercih sebebi yapan diğer detaylardan. yeterli oranda içerseniz kafası da gayet güzel. * markete girdiğinde insanın istemsizce eli gidiyor ve almış vaziyette buluyorsunuz kendinizi. sanırım karışım oranlarından olacak çok içseniz de farkında olmuyorsunuz ve sonradan kafanız güzel bulabiliyorsunuz kendinizi. berry familyasındaki meyveleri seven birisi olarak böğürtlenlisini ve karadutlusunu özellikle tavsiye ediyorum.
  • polonya'ya gidecek olan ankaralı hayırsever bir sözlük yazarından fındıklısını rica edebileceğim mükemmel votka.
  • çaylak yazar. mesajlaşırken bir anda engelledi. o yüzden son mesajı buradan ileteyim.

"yanıp tutuşma işte. dışarıda da çok güzel bir hayat var. ben hepinize yetişemem"

sözlüğe ara verince, yana yakıla her gün hesabıma gelip bakıyormuş sözlüğe dönüp dönmediğime. yazık.
  • bunun fındıklısı sütle çok iyi gider
  • vişnelisi çok harika olan, polonya'nın dünya mirasına katkılarından birisi.
  • ayvalısı da vardır efen'im, hatta gdansk sokaklarında şuursuzca koşan nerden çıktığı belirsiz klinik şefi bir tıp doktorunca elinize aniden cep boyu tutuşturulup nazdroviyalar şerefeler eşliğinde içilebilir. cebinizde bulunduğunu fark eden muhtelif ülkelerin vatandaşı arkadaşlardan "hah tam leh olmuşun hayırlı olsun" tepkisi alınabilir.
  • soplica olsun, zubrowka olsun ne bileyim krupnik falan neden türkiyede satılmıyor anlamış değilim. soplica'nın sadesi hariç diğer tüm aromalılarını denedim aylarcada şişe şişe tükettim muhteşem keyif veren güzelde kafası olan polonya votkalarındandır.
  • o kadar güzel ve o kadar ucuzdur ki, başta insan gibi shotlarla başlar, devamında mal bulmuş mağribi olarak kafaya dikme moduna geçersiniz. fındıklısından bıksan cevizlisi var, cevizlisine burun kıvırsan armutlusu, onu beğenmezsen vişnelisi hadi hepsini geçtim mürdüm eriklisi var adamın yaa.

üzülerek iyi ki türkiye'de yok diyeceğim, çünkü olsa şimdiye çoktan alkolik bir meczup olarak sokaklara düşmüştüm.

vazgeçtim, lütfen bigün türkiye'de olsun!
  • vodkayla arası pek olmayan biri olarak mürdüm eriklisi ve ayvalısını denediğim ve çok beğendiğim polonya vodkası. türkiyede satılsa ne kadar olursa olsun paraya kıyıp alırdım

http://hurtidetal.pl/…99/8078920925486c46f856bc.jpg
  • ballı limonlusu polonya soğuğunda hastalıklara gerçekten iyi geldiği denenip tescillenmis vodka. ülkemize girişi ile vergi cehennemi lakabını hakedisimizi herkese kanitlyacak votka. erasmus gecelerinde, özellikle krakow miasteczko studencki aghda beleşe şişe şişe içimi mümkün vodkinoo ...
hesabın var mı? giriş yap