317 entry daha
  • tam bir dallama.
  • böyle o.c'larina amca, dayi deyip, sanki bizden biriymis izlenimi vermeyin.
  • amca sen ne yapacaksın,boşver.kafanı önüne ey ,devam et.öteki tarafta bakire huriler seni bekliyor zaten. tüm uğraş ilelebet mokoko için.
  • yaşlı amcalık yasaklansın. orada ayıranların da aq. yakasından tutup bir tane kafa atan çıkmamış.
  • tecavüzcüye
    şiddet meyiline nasıl epki tepki veriyordur
  • her seferinde aynı şeyi söylüyorum artık sıkıldım.
    senin amcan mi bu herif? değil! amca, dayı, teyze, abla, abi... bunlar kan bağını simgeleyen unvanlar. biriyle aranızda kan bağınız yoksa, akrabalığınız yoksa, onlara akrabalık ilişkisini belli eden şekilde seslenemezsiniz.
    hele hele tacizci şerefsizlere bunu söylemek, daha sinir bozucu.

umarım tacize uğrayan kadın şikayetçi olmuştur. rahatsız olduğumuz her şeye arkamızı dönüp gide gide iyice yüz buldular ahlaksız pislikler.
  • yürüyen yaşlı ahlak müsilajlarının varlığını kanıtlayan video. hanımefendiyi sergilediği duruş sebebiyle tebrik ediyorum. keşke böyle bir şeye maruz kalmasaydı, bu videoyu çekmek zorunda olmasaydı fakat günden güne nefes almanın zorlaştığı bir ülkede yaşıyoruz ne yazık ki.
  • ahlak yoksunu amca(sözde) facebook sayfasında ne kadar rusvarsa takip etmiş, peki şaşırdık mı ? şahsen ben şaşırmadım !
  • adamın facebook'unu görmeniz lazım. yorumlarla anasını sikiyorlar şu anda :d haketti gavat.

hasiktir birisi kimliğinden adresine kadar bulmuş. bu devirde başkasının yaşamına karışıp çomarlık yapmayacan.
  • bu adamların böyle olmasının tek sebebi, ağzının üzerine bir tane yapıştırılmıyor oluşu. yapın diye demiyorum yanlış anlaşılmasın. ama sebebi bu.
256 entry daha
hesabın var mı? giriş yap